kilo verirken kas kaybetme sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve akyakali tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. akyakali

akyakali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben Nisanın birinden beri koşuyorum ve on kilo verdim. Ancak şöyle bir sorun oluştu kaslarım giderek eridi haliyle hacimi küçüldü ve yağlar biraz daha belirginleşti. Şimdi ideal kiloma inince protein kullansam kasların hacimi genişler mi yani belirgenleşir mi? (VG başladıkdan 3 ay sonra )

Başlagıç kilom : 91

Şimdiki kilom : 81

İdeal : 86

Ayrıca göğüsümün altındaki çizgi halindeki yağ gitmesi için ne yapabilirim lütfen görüşünüzü esirgemeyin

Saygılarımla

2. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    2.5 ayda 10kilo iyi vermişsin.Kas kaybıda olacaktır mutlaka.Ama sınırıda var.Şu andan sonra beslenmene dikkat edip hacimçalışarak kaybettiklerini geri alabilirsin.

Göğsündekiçizgi halindeki yağı tam anlamadım.Ama bçlgesel yağı eritemezsin.Biraz daha diet ile genel olarak yağ verip göğüstende de azalabilirsin.

akyakali bunu beğendi.
  3. akyakali

akyakali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İdeal kilomu düzeltiyorum hemen 76 :) yağ konusuna gelince tam olarak göğüs ile üst mide arasında oturunca çıkıyor buda beni deli ediyor acayip şekilde mekik (sıkıştırma) hareketi yapsam bu yağı düzeltebilir miyim acaba?(Mekikle yağ yakılmaz ama alttaki kas daha belirgin olcağından yağında gitmesini ummaktayım)

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mekikle sıkışır tabı yağlı gibi sallanmaz aşağı sert olur

Sayfayı Paylaş