Kilo verip kaslarımı ortaya çıkarmak istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve atakan001 tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. atakan001

atakan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo takıntım vardı önceden 68 di kilom şimdi 64.1 ay kadarda spora gittim değişikler oldu kollarda gelişme oldu ama göbeği ve belleri eritmek istiyorum herhangi bir protein tozu ve onun gibi şeyler almadım ve istediğim vücuda gelme inancımda ufak ufak gidiyor şuan spora gitmiyorum evde dumbell ile çalışıyorum,karın egzersizleri de yapıyorum ama etki edecek kadar değil sanırım :( ne yapmalıyım ne önerirsiniz Yaş:16 Boy:1.72 Kilo:64

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    O boy ve kiloda gösterecek kadar kasın olduğunu sanmıyorum. Gelişme çağındasın, yemene bak. İleride asla şu andaki kadar hızlı kas yapma potansiyelin olmayacak, şimdi bir slaona yazılıp kütle edinmeye bak. Ha, gene de iskelet üzeri six pack istiyorsan günlük kalori ihtiyacının %20 altında beslen.

3. atakan001

atakan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi kilo vermeme pek gerek yok ve salona devam edeyim o zaman yaza kadar değişiklir olur değil mi günlük çalışsam yememe dikkat etsem ?

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Olurn tabi ama çok ye. Göbekten korkma, göbekten kurtulmak dünyanın en kolay işi, kas yapmak zor olan kısım. Onun için de çok yemen lazım. Günlük en az 2500-3000 kalori al.

5. Pardon!

Pardon! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Göbekten kork kardeşim..Göbek dünyanın en kötü şeyi..Tabi şuan da kas gelişimin tamamlanmadığı için çok sıkı diyetlere girmeni bende önermiyorum.İskelet üzerine oluşturulan bir vücut hoş görünmeyecektir ve düştüğün kilolardan geri dönüşün çok zor olabilir.Fakat düzenli beslenmene dikkat et.Vücudun kütle kazansın fakat bu katmer katmer yağ tabakası olmasın.Önüne geleni yeme.Cips,kola,çikolata,şeker..Bunlardan lütfen uzak dur.Sadece şekilsiz bir görüntü yaratmaktan öte önüne geçilmez sağlık problemleri yaratabiliyor ilerki dönemlerde.Dengeli beslen,forumu araştır,sporunu dozunda yap,ağırlık kaldır ağırlık kaldırmak kötü bir şey değil,şimdilik kaldırabildiğin kadarını yap,çok zorlama..Her sabah kahvaltını yap,öğünlerini atlama.Zaten böyle disiplinli bir şekilde devam edersen 18 li yaşlarında meyvelerini toplarsın ve ilerideki yaşlarına daha sağlam adımlar ile girersin.

6. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    şekerden ve yağdan uzak durarak beslenmeni düzeni yap. Spor salonuna gitme imkanın varsa hiç kaçırma.Daha çok kas için Eklemlerinin daha çok gelişmesi gereklidir.

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş