Kilo veremiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Siyahbeyaz16 tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Siyahbeyaz16

Siyahbeyaz16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Boyum 1-83,kilom 70.. Kilomu 64 65'e düşürüp 71 72 ye kadar kas kütlesi yapmayı planlıyorum. Çünkü hacimli,kilolu bir kaslı vücut istemiyorum..Yemedende kestim,normal zamanda zayıflardım ama şimdi zayıflayamıyorum.Acaba agırlık çalıştıgım için kas kütlesi oluyor ve ben yag yaktıgımı fark etmiyor muyum ? Olabilir mi sizce böyle birşey?

2. cem94

cem94 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    olabilir düzenli besleniyosan

3. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    boyuna göre kilon az gibi geldi belki yeterli kas kütlen yoktur o yüzden yağ yakamıyorsundur bence bi süre bulk yap dostum sonra tekrar defineye uğraşırsın.

4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Sorun gerçekten biraz saçma olmuş kilo vermeye ugraşırken kas yapmak için bin bir çeşit ugraş oluyor ve sen diyorsun ki kas yapıyor olabilirmiyim cevabım olamazsın ki kilo veremiyorum bence yanlış eger az kalori alıyorsan verirsin bak bende diyetteyim ne zaman aynaya baksam kendimi aynı görüyorum ama akradaşlarım zayıfladın diyor ölçüyorum 4 cm incelmişim yani daha çok ölçüye odaklanmalısın

5. Siyahbeyaz16

Siyahbeyaz16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Az kalori alıyorum,kardio ve body yapıyorum.Ama tartı aynı duruyor.Belkide yag yakıp kas kazandıgım için belli olmuyordur zayıfladıgım

6. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Ayni benim olay yagli vucut var kas istiyorsun ama kas icin yemen gerekiyor buda yag yakmani azaltiyor kardiyoda kas kaybediyorsun bende bazen kendimi kardiyoya verip 60 lara dusmek sonra yapmak istiyorum benimde kilom azalmiyor ama gercekten 2-3 ay sonra farki goruceksin 5 aydir spor yapiyorum 2 ayi full kardiyoyla gecirdim 1.78 boy 69 kiloyum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş