kilo veremiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve memocn123 tarafından 18 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. memocn123

memocn123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    polis
    Yer:
    bursa
    merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım 175 cm boy ve 88 kiloyum. bundan 6 ay önce 105 kiloydum sigara kullanıyordum. hepsini 6 ay önce bıraktım ve spora başladım. yanlız benim sıkıntım bu 6 ay süresince 17 kilo kadar verdim. suan 88 deyim ve 1.5 aydır aynıyım. yeme düzenim de var ama veremiyorum. eczacı kemiklerin iri olduğu için dedi. hardline karnıtın aldım geçenlerde güzel terletiyor. ama benim haftaya 85 olmam lazım polislik için ne yapmam lazım bana yardım edin.:eek:

2. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    ilk başda vücut hızlı kilo verir ve sonra düzene girer şuan öyle bir dönemdesin herhalde acil kilo vermem diosun herhalde cardio filan yapıosundur.Lahana Çorbasına bak bi istersen denedim 1 haftada yarım yaptım 3 kilo verdim tadı çok kötü oldugundan bırakdım dayanabilirim diosan bi bak

memocn123 bunu beğendi.
  3. memocn123

memocn123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    polis
    Yer:
    bursa
    onuda deneyim hemen benim mayıs 24 de mülakatım var ve 3 kilo vermem lazım sihir falan yok mu?:D

4. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    evet ilk başta vücüt hızlı kilo verir çünkü spor ve yemekleri güzel tüketmen metobolizmayı hızlandırır ve o yavaş motobolizma birden hızlanınca birden kilo verirsin ama 2 -3 hafta geçer metobolizma aynı kalır ama vücüt o hıza alıştıgı için daha az kilo verirsin işin açale ise yediklerinden iyiçe kıs suyu artır kardiyoyuda

5. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    diyosunki mülakata girmem lazım 85 olmam lazım sen öncelikle kiloyu neyden vermek istiyosun?Sadece tartı üstünde 85 i görmekmi hedefin.Okudugum kadarıyla galiba öyle.O zaman tuzu kesiceksin vücudunu terleticeksin tabi istedigin buysa galiba senin kilo verme anlayışın tartı üstündeki rakamlardan ibaret

6. memocn123

memocn123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    polis
    Yer:
    bursa
    normal de sağlıklı olarak zayıflıyorum ama bu bir hafta da tartıda 3 kilo vermek istiyorum.bu 3 kiloyu veremessem mülakattan kalma durumum var. ondan sonra sağlıklı bir sekilde zayıflamaya devam edicem.bench_O

Sayfayı Paylaş