Kilo veremiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Murat.Sırac tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Murat.Sırac

Murat.Sırac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ve abilerim yaşım 16 bu seneye kadar yediğine ictigime hic dikkat etmedim pismanim şimdide o aldığım yağları kilolarına vermeye çalışıyorum
    Spora başlamadan önce vücut olculerim bel: 106 falandi göğüs 100 e yakındı kalcamda 112 ydi önümüzdeki çarşamba spora başlayalı 1 ay olacak ve 2-2.5 kilo anca verebildim şimdiki olculerim bel: 91.5 göğüs: 92 kalça 103 bu kadar ufalmama rağmen kilo veremedim amacım yaza kadar fit bir vücut istiyorum diyet listem 1600 kcal lık sizce neden kilo veremiyorum (biraz saçma yazdım ama iste bir yardim ederseniz sevinirim)
    Yağlardan da pek verdiğim sayılmaz hala elimle tutabiliyorum ve bu beni sinir ediyor kilo veremesemde bu yağlardan nasıl kurtulacagim

2. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sana moral olsun benim arkadaşın vucut yağ oranı %41 civarıydı 1 ay gibi bi sürede %35 civarına düştü sıkı çalıştı yağ yakıcı kullandı yaza kadar gelicem diyo salona zaten 6 ay gelse iyi bi forma girer benim tavsiyem yağ yakıcı kullanman ve azim etmen unutma çalışırsan başarırsın sanada motivasyon olsun bunlar:)

3. Murat.Sırac

Murat.Sırac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lakarnitin kullaniyordum fakat az bi miktar kaldı ve ailem tekrar almama izin vermiyor o yüzden sırf azim yapmak gerekiyor ve yağ oranını nasıl ogrenicez

4. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aileler zaten bu tür konulara çok engel oluyolar internette çıkan yalan yanlış haberlere kanıp gaza gelebiliyolar (koşu bandında hayatını kaybeden genç vs.) gibi.

Vucut yağ oranını bu linkten öğrenebilirsin.
    http://hesaplabakalim.com/yag-orani-hesaplama

Edit: Birde duyduğuma göre kilonun boyun 10 (Kilo & Cm) aşağısında olması lazımmış mesela 1.74 boylu bi insanın 64 kilosu olması gibi vs.

5. Murat.Sırac

Murat.Sırac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bildiğimde 5 kilo utu veya altı olması gerektiği yani mesela benim boyum 171 falan en fazla 75-76 olmam lazim iste onun gibi bisiyler saol link için

6. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana 10 kilo daha inandırıcı geliyo 1.74 boylu bi insanın 70 kilo olması çok kilolu gösterir rica ederim.

Sayfayı Paylaş