Kilo verememe sorunu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ammocihe tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam programı daha 2 keredir yapıyorum.Eski programla 90 dan 84,5 a düştüm 1 ay 1 hafta süre ve diyetle sanki göbek ve göğüste pek bir fark olmadı.
    LİPO 6 kullanamyı düşünüyorum yada sizin önerebileceğiniz birşey varsa sevinirim.
    Ölçülerimi daha aldıramadım ama bu hafta içi kendim alacam.1 hafta ara vermek zorunda kaldım bu hafta gidemeyeceğim çok fark eder mi bu 1 hafta ara.

2. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Ben bu programa yeni başladım genelde elimden geldiğince araları kısa tutarak hızlı bir şekilde bitirmye çalışıyorum ki sonlara doğru dlim dışarıda çalışıyorum yorgunluktan programı daha yoğunlaştırırsam şimdilik düşer kalırım orada :)

3. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    eğer spora gtmediğin günlerde diyet yapıcaksan çok etkilemez...değişimi birden bre bekleme zaten asıl zararlı olan o zaten.ayrıca lipo6 kullanma gerek yok...daha erken verdiğin kilo normal böyle devam et.zaten sen deişimi göremezsin etrafındakiler senden daha iyi görür bildiğin yolda devam et

ammocihe bunu beğendi.
  4. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    bycanertk Verdiğiniz değerli bilgiler ve yorumlar için çok teşekkür ederim.

5. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar yeni geldim bodyden ve 2 ayım an itibariyle doldu bir tartılayım dedim 79 kilo olmuşum mutlu oldum bu durum karşısında fakat.Hiç beklemiyordum ön midede erimeler gözle görülür şekilde arttı şuan için tek sorunum ideal kilom 74 e inmek ve yan karın yağları ile göğüsteki yağlardan kurtulmak.
    Aşırı zorlayıcı olmasada diyetimi yapıyorum haftada 3 gün kardio mu yapıyorum.bunun haricinde yan mide ve göğüs için yapmam gereken ekstra birşey varmıdır.

Bu işin başından beri yazdıklarıma bilgilendirici cevap verip beni motive eden bycanertk hacama teşekkür ediyorum.

Diyetim:
    saat 9.20 kalkış
    2 kaşık ılık suda elma sirkesi
    1 fincan yeşil çay
    1 adet yeşilelma

saat 12.20 civarı:
    varsa mercimek çorbası bol pul biberli yoksa şu yanlış davaranışı yapıyordum eti burçak lif kaynağı klasik bisküvi yüyüyordum değerlerine dikkat ettikten sonra bunu yanlış olduğunu anladım.
    Onun yerine lor peyn,r, ve 2.5 dilim kepek ekmeği ve 2 domates yiyiyorm.
    spor olduğu günler 3 gibi nescafe mi içip 4 civarı spora gidiyorum 6 gibi evde oluyprum.
    7-7.30 gibi akşam yemeğinde ne varsa yemğin tanelerini yiyiyorum (suyu hariç).Yanında pirinç yada bulgur varsa fazla olmamak şartıyla yiyiyorum yoksa 2-3 dilim kepek ekmeği yiyiyorum.
    sonra bir tatlu kaşığı elme sirkesi
    bol miktarda çay

Gece 00.00 da
    yarım kase yoğurt ve 2 portakal yiyiyorum ve 1.50 gibi yatıyorum.

Gün içerisinde normal siyah çayı çok sevdiğimden bol bol içiyorum.bazen tatlı krizim tutunca 2-3 bisküvi yada 1 adet eti cin yiyiyorum :)
    Aralarda aklıma gelirse 1 gün içinde 1 cevizi 4 e bölüp aralıklarla yada bir anda yiyiyorum.

Antreman programım:
    Klasik ısınma hareketleri ve ek olarak elime 5 er kilolarla yanlara doğru 100 kere eğilme.Daha sonra
    Ortalama 5 dakka bisiklet her 2 dakkada bir ara verip 30 mekik bu aralarda.Min 60 mekik max ta 120

Aşşağıdakileri yaparken kendimi yeterli gördüğün aralarda 50-60 adet twist

1-leg extansıon 3*12(makına on ayak)quatrseps*
    2-leg curl 3*12(makına ters ayak)
    3-pull down 3*12(makına enseye cekıs)kanat*
    4-cable rowing 3*12(makına karna cekıs)sırt*
    5-chest press 3*12(makına gogus press)major gogus kasları*
    6-butterfly 3*12(gogus acıs makına)bunu duz sehpaya sırt ustu uzanarak dambıllarla yana acarakta yapabılırsın*
    7-shoulder press 3*10(makına omuz pres oturarak)omuz*
    8-barbell biceps(curl) 3*10(z barla on kol ayakta)ön kol pazı*
    9-push down 3*12(arka kol makına)arka kol*

mın.15dk max. 20 dk kosu bandında(tempo)

karın antremanı:abdomınal flexor aletı kolları ve belı sıkıstırıp ayakları karna cekıyorsun 3*15 yıne aralarda 2ser dk dınlenme var dınlenmenın 1 dk sını twister da degerlendırıyorsun yıne,3 set karna cekıs 3 set twıst.

Sayfayı Paylaş