Kilo verdim,sıra sporda

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve pelias tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pelias

pelias Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Merhaba;
    Arkadaşlar ben 21 yaşındayım. geçen sene mayıs ayında tartıldığımda 101 kg dım o gün aklım başıma geldi ve çok sıkı bir diyet yaptım ve 5-6 ay gibi bir sürede 75 kg a düştüm şuan kg hala 75 lerde nasıl kilo verdin diye sorucak olursanız günde 100 mekik çekiyordum sabahları sıcak su içiyordum ve gün içinde 2.5 lt (enaz) olmak üzere su içiyordum..Ekmek,kola,tuz gibi kilo yapıcı şeyleri hiç bir şekilde kullanmadım..Şuan vücudumda sarkmalar falan çok şükür yok fakat göbeğim ve sağ-sol bölgelerimde yağlar kaldı onları eritmek ve hafiften bir vucut yapmak,göğüslerimi falan daha sıkılaştırmak istiyorum..Ama çok korktuğum birşey varki benim öz güvenimin içine eden şey Çatlaklarım aşırı derece çatlak sorunum var cildim çok hassas kollarım boyunca çatlaklarım var bu yüzden spor yaparken daha fazla şişme olucağı için çatlakların artmasından korktuğum için şuana spor a gitmekten çekindim ama böyle bir forum bulunca sormak araştırmak istedim.Bir çok konu okudum Çatlak'a kesin çözüm yok engellemek için bazı jeller falan var diyolar ama yinede işte psikolojik olarak korkuyorum bu çatlak olayından..Bana tavsiye edebiliceğiniz neler var diye bu konuyu açtım.Cevap vericek olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-verdim-s-ra-sporda-p581282.html#post581282

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş