Kilo verdim..Bb ye başladım bilginize ihtiyacım var..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sonsuzluga tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sonsuzluga

Sonsuzluga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar forumda yeniyim sizlere birşeyler danışmak istiyorum..Boyum 1,75 ve kilom 93-94 iken Yaklaşık 4 ay kadar önce kilo verme amaçlı sıkı bir diyete girdim şuan kilom ise 80-82 arası gidip geliyor.öncelikle ilk 2 ay kadar sadece göbegimi eritmek için uğraştım ve olumlu sonucu aldım şuan çok hafif gobegim var ama tisortler vs düz duruyor üzerimde kilo vermeye biraz ara verdim açıkcası.Herneyse 2 ay sonrasında Bb ye geçtim ve 2 aydır düzenli olarak 5-6 gün spora gidiyorum ve bu 5-6 günün bir gününde sadece yüksek yogunluk kardio yapıyorum.

Bb ye başladığım 1 hafta kadar sadece düşük agırlıklar ile tam çalışıp hamlığı attıktan sonra ise bölgesel çalışmaya başladım. Spora başlamadan gene koşu bandında 1-1,5 km kadar koşma yürüme karışık şekilde , 10 dk bisiklet ve bacak çalıştığım günler harici 1 haraket yan 3 haraket kendimi zorlamadan karın çalışıyorum.Bunlar bittikten sonra misal sırt-kanat veya biseps-trisept çalışacak isem max 6 haraket yapıyorum. Kaba taslak sporum böyle.

ve tekrar biraz şekillendikten sonra yaklaşık 6-7 ay sonra tekrar ufak bir diyet yapmayı planlıyorum.

Şimdi akşam okuduğum için beslenme konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum mağlum üniversite kantinleri.

sizlerden tavsiye bekliyorum benim ihtiyaclarımı karşılaması için ve protein tozu,amino asit,kh, vs vs ne önerebilirsiniz.4 ay içinde sadece L carnitin kullandım diğerleri ile ilgili pek fikrim yok.ve yararı dokunmaz felan normal yiyeceklere yönelin demeyin çünkü gerçekten akşam okul olduğundan ve saat 23,00 da evde olduğum için yapacak imkanım olmuyor ve öğrenci evinin etkenleri.(yani kendim için hazırladığım haşladığım tavuk eti,kırmızı et,patates,makarna vs yiyecekler ben eve gelmeden uçmuş oluyor ondan dolayı :D )

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımı sunarım.

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Whey protein ve BCAA işini görür.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş