Kilo verdim ama...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Clean tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar 6 ay öncesine kadar 97 kiloydum obez dim şimdilerde ise 78-79 kiloyum vücudum ise şöyle:
    yaş 15
    boy 175
    bel 93
    göğüs 98
    kilo 78-79
    benim sorum ise kilo verirken spor yapmadığım için vücudum sarktı vücudumu toparlamak istiyorum malum ramazan geliyor orda yediğime dikkat edemem iftarda ne varsa yiyeceğim bana tavsiye verebilirmsiniz bel çevrem ve göğüsüm yağlı göbeğim fazla yok ama belim kalın olduğu için bel çevresi o kadar fazla şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

2. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Vucudun sarkma nedeni kilo verme hızının derinin küçülme hızından daha hızlı olması zaten 1 sene içinde felan o sarkıklar felan hepsi gidip şekle girecektir iftar konusunda pek bişey diyemem ama zayıflama sporları yapmanı öneririm

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:00 ----------

Yada kas olarakta büyümek istiyorum dersen yağlanmadan kas kütlesi kazanmaya bak yani vucud geliştir :)

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ağırlık +cardio ve düzenli beslenme ile sarkıkları ortadan kaldırabilirisn.

4. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Beslenme şeklimi nasil yapabilirim ? Karbonhidrati az protein yüksek yiyeceklerlemi

5. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    bence biraz cardioyla 75 düş zaten hafif ağırlık başlatır hocan ramazanda akşam gidersin iftardan sonra antremandan karbonhidrat alabilirsin sana enerji vericek örneğin ben makarna yiyorum arada antreman öncesi yağsız diyet yoğurtla lor peyniri diyet süt tavuk göğüsüne abanıyorum şuan ben senden fazla kiloyı verdim son 5 ayda filan 20 kilo verdim ve vücudum şuan jöle kıvamı :) zamanla geçiçeğinden ümitliyim en son çare ameliyat ancak 1 yılımı en az bu spora vericem en son çarem azim azim azim tek beni o ağır antremana bağlayan söz sende ağırlığını kaldırımayınca bu sözle motive ol tuz şekerden uzak duruyoruz unutma :) inşallah istediğin vücuda ulaşırsın.

Son düzenleme: 14 Haziran 2012
  6. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Yorumun için teşekkürler ayrica azmine ve kilo vermenide tebrik ederm :) umarim sende ulaşirsin istediğin vücuda

Sayfayı Paylaş