Kilo verdikten sonraki beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve umut3504 tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Bundan 2 sene once 110 kiloydum 60 a dustum 1 senede vucudumdan cok sey kaybettim farkindayim ama soyle bisey sorcam bu gecirdigim 1 yilda kilom hep sabit kaldi ama 1 senedirde ne seker ne hamurlu tatli sutlu tatli ne abur cubur ne asiri yagli iste durumdur kebaptir nede asiri tuzlu kraker yemekleri agzima gram surmedim kilo verdikten sonra iste su siralar son 2-3aydir cok asabi sinirlilik falan var babam ailem surekli cikolata veya tatli tarzi veya yukarda saydigim yiyeceklerden arada sirada yemen gerekiyi sinirlilik asabiligi atman icin falan diyolar acaba ne kadar dogru ben mi yanlis yapiyorum

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Diyet döneminde genelde yasanir bu hem dusuk karbonhidrattan hem seker almamaktak hemde dusuk kalori bunun sebebi.haftada 1 cheat yapabilirsin hatta seni düşündüğüm de haftada 2 3 kez bile cheat yapabilirsin, ayrica biliyosun ki testonda dusuk bununda etkisi vardir diye dusunuyorum.karboyu kaloriyi arttirdikca cheat yapmasan bile sinirlilik durumun azalir bana gore

3. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Ya keske cok az yaglanarak kilo almanin bi yolu olsa adam gibi kas yapsam ya ama hemen yaglaniyorm ya

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Bulursan oyle dunya bizede soyle.az biraz yaglanmayi goze almalisin.heleki senin kilonda olanlar.

requ. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş