kilo verdikten sonra omuzlarım dark gözükmeye başladı .göğüsler sarktı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kivrak tarafından 24 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kivrak

kivrak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba...üni hazırlık 19 yaşında yaşıtlarıma göre daha gelişmiş biriyim..daha önce lise 2 ve 3 yıllarıdmda 2 şer ay body yaptım ve bıraktım ..bu yıl eylülden beri düzenli olarak yapıyorum ayrıca 1 sene içinde öss yüzünden 20 kilo aldım verdim ..lise3te body yaptığımda 1 buçuk ay universal amino3001 kullandım..fakat 20 kilo alıp verdikten sonra göğüslerimde gözle görülür bir sarkma oldu ayrıca obik kasının üstünde yan göbek birikti napmaya çalışsam erimiyor..boyum 1.78 kilom şuan 81 ve bu 20 kiloyu 5 ayda verdim..5 6 aydır body ye okulda devam ediyorum .lise 3 yıllarımda da aynı kilodaydım fakat vücudum gayet yerindeydi sanki kilo verince omuzlarımı küçülmüş hissediyorum..protein tozuna başlamayı düşünüyorum siz ne öneririsiniz başlamalımıyım ? omuzlarım çünkü gerçekten dar gözükmeye başladı vücuduma oranla ve yanlarımda yağlar var..görüşlerinizi almak istiyorum isteğe göre foto da ekleyebilirim ..fakat sanırım benim omuzlarımın yan bölgesini çalıştırmam gerek çünkü kalıbıma göre omuzlarım ufak kalıyor..buna göre bana bir çalışma ve beslenme programı önerebilirmisiniz ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:59 ----------

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme kısmında '' Ölüm diyetine girdim'' adı altında biraz tartışıldı bunlar :D. ketojenik diyeti biraz arasıtr zayıflayıp sıkılaşmana faydası olacak inan bana. hemde 2-3 ayda olacak bir hadişse bu daha sonra dengeli bir diyetle amaçlarına yonelebilirsin.

3. kivrak

kivrak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yok ben diyeti bıraktım diyebilirim şuan..vücudumu tekrar düzene sokmak istiyorum kilo kaybı yaşamadan ve yağ olarak kilo almadan bu konuda yardım istiyorum

4. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    durumun kötü değil. resimler normal genç erkek vücudu. bence hemen düzenli çalışmaya başla. forumda sabit başlıklarda programlar var. birinci ay ikinci ay programları var. güzelce yediğine içtiğine dikkat ederek çalış. bol bo l forumu oku. supplement almakta da acele etme.
    çok güzel neticeler alabileceğini düşünüyorum.

kivrak bunu beğendi.
  5. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende de aynı sorun var :(