kilo verdik amaaa ..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve moqqlass tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    merhaba arkadaşlar 83 kilodan 73 e yaklasık 3 ayda indim. ara ara diet yaptım .spora ara vermek zorunda kalmıştım ..şuan 73 kiloya indim fakat üst karnım dümdüz ve sert ama alt kısımda ve yanlarda yağ tabakası kaldı acaba bunun tek çözümü diete devam etmem ve
    şiddetli kardiyo mu ?...
    resimlere bakarak sizce artık hacim için mi çalışmalıyım yoksa yağ yakımına devam mı etmeliyim ? bu bel bölgesi çalışma istegi bırakmıyor insanda .. herkese başarılar ..

2. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    HIIT öneririm.....

3. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    sanırım max gücle kademeli koşu yapmalısın diyorsun ama :D 1.80 boya 70 kilo aşagısı kötü duruyor :D kararsızım

4. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    xxxxxxx o halde kardio ve ağırlık antremanını birlikte götüreceksin.....haftada 2 gün sağlam ağırlık çalış......ağırlık ant önce koşu bandı yada bisiklette 15-20 dk ısın......d,inlenmene önem ver protein ağırlıklı beslen

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:27 ----------

ve haftada en az 3 gün 45-60 dk arası kardio yap.......bir vücudun kiloya alışması 4-6 ay arası sürer....sen sabırla ve düzgün bir programla çalış karşılığını muhakkak alırsın :D başarılar kolay gelsin

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Temmuz 2010
    moqqlass bunu beğendi.
  5. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Fazla kilon yok.Hacim çalışırken yanında şeker vb gereksiz şeyleri azaltırsan zaten o fazlalıklar da gider.Off günlerinde de cardio yaptın mı tadından da yenmez :)

moqqlass bunu beğendi.
  6. Ademaydogan

Ademaydogan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    usta bende 3. ayımı bıtırdım vıcut olarak aynıyız gobek ve basen eritmek baya zor bi olay ustdekı arkdasında yazdıgı gıbı vıcut zamanla kendını topluyor sen yag yakmaya devam et...

moqqlass bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş