Kilo ve yağ sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0606 tarafından 27 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mehmet0606

mehmet0606 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam ey ahali,

Evdeki dambıllarımla çapımda body ile uğraşıyorum.Ama biraz sorunlarım var.Sorun alt göbek kısmının ve bu alt göbek kısmının yanlarındaki bölge.tam olarak ne deniyor bilmiyorum ama simitli bölge diye tanımlanıyor galiba.İşte o bölgeler ben de yağlı.Ve ben o bölgeleri eritmek istiyorum.Sorularıma gelmeden önce biraz daha açıklama yapayım.

Boyum : 1.90
    Kg : 82

Ben yaz aylarında 88 kg iken kendi çapımda diyet yaparak 82 kg'ye düştüm.Fakat hareketsiz bir yaşam tarzım olduğu için bel ve göbek kısmını tam olarak sıfırlayamadım.Yani arada sırada kardiyo yaptım ama daha çok boğazımdan kısarak diyet yaptım,sanıyorum ki bu yüzden göbek ve bel kısımlarındaki yağlar fazla oranda erimedi.Şuan ki kilom bana göre normal fakat daha da zayıflarsam kollarım,bacaklarım iyice zayıflamış olacak ve çirkin bir görüntü meydana gelecek.Zaten bacaklarım doğuştan vücuduma göre daha zayıf,göbek ve bel kısmını zayıflatmak için kardiyo yaparsam bacaklarım kürdan gibi kalıcak,bundan eminim.

Üye fotoğraflarına bakıyorum benim boyumda olan insanlar 88-90 kg adamlarda bir gram yağ yok.Bu yağsız kilo olayı gerçekten var mı?Bir de ben 90 kg'ya yaklaştığım zaman suratım bayağı şişiyor ve çirkin bir görüntü oluyor.Aslında daha da zayıflamak istemiyorum.Çünkü iyi kötü kendime göre bir kas kütlem var.

Omuz : 120 cm
    Kol : 38 cm

Bu alt göbek ve yan kısımları nasıl eritebilirim.Kardiyo yapın diyeceksiniz sanırım,kardiyo yaparsam iyice zayıflamış olacağım ve kas kütlem yüksek ihtimal kalmayacak.Kafam iyice karıştı.

Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme: 27 Aralık 2011

Sayfayı Paylaş