Kilo ve kas arttırımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve salihburakyavas tarafından 18 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. salihburakyavas

salihburakyavas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Direk konuya girmek istiyorum. Ben yaklaşık 2.5 ayda 11-12 kilo verdim. Bunun ilk Ayında sadece spora gittim ve diğer zaman gidemedim uygun olmadığım için. Doğal olarak hem kas kaybı oldu hemde küçüldüm kas geliştiremediğim için. Şimdi ben spora gitsem kas Gelişimi olur mu? Ya da biraz daha yine eskisi gibi daha yapılı gözükmek için ekstra birşey yapmama gerek var mı? Gidip düzenli sporumu yapsam 'Yeter' mi dersiniz? Birde etrafımdaki herkes 'Çok küçüldün' dedi ama bunu ben göz alışkanlıkları öyle olduğu için dedim :D. Yoksa vücudum heral zayıflaması gereken son noktayı bilir diye biliyorum da yinede bunu da yazmak istedim. 1.78 boyum yaş 22 ve 87 kilodan 75 kiloya düştüm. Bilgiler bazen gerekli oluyor buyüzden yazim dedim. Şimdiden teşekkürler cevaplar için :).

2. salihburakyavas

salihburakyavas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Konu güncel..

3. salihburakyavas

salihburakyavas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar hala cevap beklenmektedir :) .

4. AmadeusMozart

AmadeusMozart Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Gelişim neden olmasın tabi ki olur, ekstra birşey yapmaya gelince kaliteli bir beslenme ile kas kütlenizi arttırabilirsiniz, hiç bir şeye takılmadan antremanları disiplinli bir şekilde yaparsanız büyürsünüz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş