Kilo ve gelişim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve DivineRapier tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DivineRapier

DivineRapier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 175 kilom 67-68 . Arkadaşlar benm en büyük sorunum yandan bakıldığında ampul gibi vucudumun olması ve bu beni cok rahasız ediyor. Demem şuki spor yaptıkca bu mesafeyi kapatabilirmiyim? nelere dikkat etmeliyim? baldırlarım ve kalçalarım aşırı yağlı. Bacaklarıma kas artışı yapmak istemiyorum . Baldır ve kalcamdan kurtulmak istiyorum fakat 4 ay spor yaptığım halde bunu basaramadım üstüne hacim kazandım. sinirlenip sporu bıraktım e ay kadar ve simdi yeniden basladım. Benm amacım aman aman vücuda sahip olmak deil fit olabilmek.

Bir diğer sorum ise ideal kilom 75 civarı ama kilo almakta çok zorluk çekiyorum., ben gainer alsam ve bunu kol ve gögüs çalıştığım günler içsem o bölgelerde yani vücudumun üst kısmında hacim artışı kazanabilirmiyim ? acıkcası gainere harcayacak param yok. acaba iştah açıcı ilaç alsam doktordan işe yararmı ?

Cidden yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar eger isterseniz fotograf bile atabilirim artık gına geldi . Spordayken göğsümü şişirip kendimi avutuyorum ama inancım epey azaldı benden adam olmucak gibi duruyor :D. Gövdem zayıf, bel altım etli butlu yağlı cıldırıcam :D

Bu arada yediklerim ev yemekleri fast food filan deil ( günde 3-4 öğün ) . Çitos mitoz cok nadir yiyorum ,yatmadan öncede yemek yemiyorum.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben meseleyi anladım; bacaklardan ve göbeklerden yağ gitsin, bacakta kas olmasın, sonra ,üst bölge yağ tutmasın, ama orda da biraz kas olsun...
    bunun yolunu gösterebilecek biri dünya da var mı ki?

3. DivineRapier

DivineRapier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :DD neden olmasın ama sorum suki neden üst bölge kilo almıyorda bacaklarım alıyor onu anlamış deilim belki fazla hareket etmediğimdendir onu geçtim neden eritemioyrum o yagları. düzenli 4 ay spor yaptım 0 değişim

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    o zaman 4 yıl spor yap :) hatta mümkünse 44 yıl :)
    10 yılda,20 yılda, 30 yılda biriktirdğimiz yağ, 4 ayda gider mi hiç?

5. DivineRapier

DivineRapier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D ya tabi uzun süre spor yapanların hepsi gayet fit insanlar , eninde sonunda bende oyle olabilirim ama bu süreci hızlandırmak istiyorum 4 yıl degilde 1 yıl olsun bizim olsun :D

Sayfayı Paylaş