Kilo ve Göbek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ercüment Çözer tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ercüment Çözer

Ercüment Çözer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 4.5 aydır spor yapıyorum ilk 2 ay ağırlıklı kardiyo ile vücut gelştirmeye girdim. Benim asıl amacım vücut geliştirme fakat göbek bölgesi yağlanmaları olduğundan kardiyoyada önem verdim. Daha sonra başka bi salona başladım ve sadece çıkışta 20 dk koşu yapıyorum şu anda 74 kiloyum ve boyum 182 cm. L-carnitine alıp sıkı bir kardiyo ile yağlardan kurtulmak istiyorum (tabi ağırlık antremanlarını aksatmadan). Sizlerin önerebileceği bir taktik var mı acaba ?

2. Kyna

Kyna Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Takipteyim 75 kiloyum gobek yuzunden gogus iceri giriyor :D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Şimdi bu işler malesef l-carnitin alıp antreman sonunda 20 dakika cardio yapmakla olmuyor hocam. Bize yemek programını haftada kaçgün spora vakit ayırdığın gibi şeyleri sunmalısınki bizde yardımcı olalım ve amacın vücut geliştirmekse göbeği görmezden gelip lean bulk (yağsız kas olarak kilo alma dönemide diyebilirsin) dönemine girip seneye yaza 2-3 ay kalada bir definasyona girdimmi bomba gibi olursun definasyon ve bulk araştır bulursun sitede. :)

4. Ercüment Çözer

Ercüment Çözer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada 4 gün gidiyorum (1 gün arayla). 2 öğün yemek yiyorum, kahvaltıda (öğle yemeği diyebiliriz :)) yumurta,zeytin, peynir vs vs. akşam ise genellikle tavuk,ton balığı, mantar, yiyorum (çorba dahil). 4,5 aydır ağzıma patates kızartması, cips ve gazlı içeceklerden koymuyorum, olabildiğince aşırı yağlı yiyeceklerden kaçınıyorum.

Sayfayı Paylaş