kilo sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iasca tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1.75 boyunda 74 kilo oldum 81 dim aslında ama hergun 40 dkka tempolu kosu ve 1 gun arayla egzersiz ağırlık falan calısıorum böle 81 den 74 oldum ama göbek lanetınden kurtulamadım.benle aynı boyda aynı kiloda adamda sıfır yağ dumduz karın var kaffayı yicem onun kemikleri gelışmiş ondanmış bide o 19 yaşında ben 17 bana bi yardımcı olun 69.5 70 olsam göbek gidermi yani kardio ve ağırlık calısıorum bol su az yemek yiyorum 74 te kaldım ama göbek yine var ne yapmam gerekiyor ben özel olarak sorunumu belirtmek istemiştim forumda buna benzer varda ben dırekt kendi sorunumu belirtmek istedim bide günde 1 lt lıgth süt tüketiyorum.boyumun 1.80 olması icin ve germe zıplama hareketleri yapıorum istediğim aslında göbek tamamen gitsin ama 85 90 kilo olabılrım 74 kiloda hala göbek sırıtıo yanii..offff

2. acer

acer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ben 176 yım yaş 20. 84tüm 69 oldum göbek hala var.bel 85cm. devam edyrm zayıflamaya acele etme sana tavsiyem sonuçta o gobek pat diye olmadı pat diye de gitsin. Genelde hızlı kilo alıp verdiğim için çatlak oluşuyo o yüzden bu kez daha kontrollü zayıflıyorum gobek konusunda rahatım acıkcası eskiden bende erimez diyordum ama sitede 110 kilo civarından zayıflayıp baklavaları cıkartanlar var morelini bozma yani kilonu biraz muhavaza et vucut kendini toplasın derin.sonra yine zayıflamaya devam tabi sporu bırak demiyorum kilonu koru ağırlık çalış yürüyüş yap düzgün beslen.en azından bir ay bole git sonra yine cardio ya devam edersin.benim yaşadıklarım ve sana önerim budur

Sayfayı Paylaş