Kilo sorunu:)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Encaladeus tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Encaladeus

Encaladeus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Forumunuzu bir kaç aydır takip ediyordum ve okuduğum bilgiler doğru olduğu için kayoldum(çoğu yerde yalan yanlış bilgiler var).

Şöyle bir sorunum var. 1,83 boy 94 kiloyum ama zamanında amerikan futbolu dahil(2,5 yıl) sporlar yaptım ama tabi o zamanlar 105 kilocivarındaydım. Bundan 2 sene önce sıkı bi diyete girdim ve 110 kilodan 89 a düştüm 3,5 ay gibi bir sürede.(Biliyorum kas falan her şeyi verdim).

Asıl sorun şu.. 4 aydır 25 dakikalık kardiyo+ üst seviye ağırlık+mide çalışıyorum(1,5 saat ten aşağı sürmüyor antreman). Normalde erimem lazım ama kol çevrem 39 a dayandı her yerim gelişti ama kilom hala sabit. kullandığım supplementler Amino+cla+carnitine+chrom pico.+multi vitamin+10 gündür de whey prot toz kullanıyorum. Aldığım günlük kalori 2000'i geçmiyordur. Ve de eriyebilmek için karbonhidratı neredeyse kestim gene de şişiyorum. ağırlıklarım artıyor. Nası kilo vereceğim kas yakmadan(belki biraz yanabilir):D

Teşekkürler,

2. Encaladeus

Encaladeus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar mı zor sor sordum yaw..:eek:

3. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    her yerin gelişimiş ve kilon hala sabit ise bu durum iyidir nede olsa yağlanmadan kaslanmışşın veya yağ yakıp onun yerine kütle inşaa etmişşindir ama önceki ve sonraki yağ oranını bilmeden bunu anlayamazsın ve kilondan yakınıyosun hala ki kas kaybetmeyi göze ala ala, bence supplement desteğini kesmeden kardiyoyu 45-50 dk ya çıkar bir gün ağırlık bir gün kardiyo yap...

Encaladeus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş