Kilo problemim(body ye başladım sayenizde:)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve armin tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. armin

armin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim kilo problemim var ciddi derecede bu durumdan baya rahatsızdım nette gezerken baya bir süre önce burayı buldum benim gibi olanların yazılarını okudum genelde body salonları önerilmiş herkze teşekkürler güzel paylaşımları için neyse dün yazıldım bir salona bugün ilk defa gittim şuan kollarım baya ağrıyor:) boyum 178 179 civarı kilom ise 52 imiş 15 kilo eksiğim var ilk olarak bir 5 kilo alsam bile benim için iyidir merak ettiklerim 1 ayda bu ağrıyı atarmıyım üstümden ortalama kaç kilo alınıyor 1 ayda kaç ayda kendime gelebilirim vücumdumda değişiklikler göze çarpar sizleri 15 günde 1 ayda bilgilendireceğim he bunları body salonundaki hocalarına sorsana diyebilirsiniz belki ama sizinde bilgilerinizden faydalanmak istiyorum ayrıca salonda bir dolu rocky gibi adamı görünce biraz şaşırdım ben nereye düştüm diye:9 ama hocalar gayet iyi niyetli kimseninde küçümser gözle bakmadığını görmek güzel :) Hemen bir şey beklemiyorum sabırlıyım bu konuda yeterki sonuç olsun bu bir ayda ufaktan değişme olursa süper motive olurum.

Konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın sayın yöneticiler taşıyibilirsiniz.

2. qazwsx100

qazwsx100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşım,boyum senin gibi kilom senden 2 düşük :D
    bu benim 3. ayım,bu sporun 2 aydaki getirileri bana +2 kilo ancak ben yemeğin üzerine hiç düşmedim.buna rağmen 2 kilo aldım.yaz boyunca devam edeceğim amacım yaz sonunda 65 kiloyu görmek...
    ben olaya sadece kilo olarak bakmıyorum ama kilo nasılsa alırız,
    örneğin ben de omuz eğriliği vardı spor sayesinde eser kalmadı bundan...
    dik duramazdım şimdi o da geçti sayılır...
    kollarım ve göğüsüm kas tuttu,eski görünümüne göre gayet iyi oldu...

forumda araştırdığımda ilk ayında 7 kilo alanını bile gördüm...
    azmedip doğru beslenmek lazım yani :)
    kolay gelsin

ayrıca özellikle bu beslenme başlığında bu aşamaları yaşayıp bizlerle paylaşan arkadaşların yazıları var
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ki-ayda-20-kg-nas-t13801.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-almak-isteyenlere-t1680.html

arama bölümünden kilo alma olarak aratırsan da faydalı sayfalar bulabilirsin ;)

Son düzenleme: 4 Temmuz 2008
    armin bunu beğendi.
  3. Ferhat AYDIN

Ferhat AYDIN Yeni Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Üzerindeki hamlığı kısa süre içinde atarsın merak etme. İyi bir çalışma ve dinlenme sayesinde birşeyin kalmaz. Bu zaman içerisinde antrenmanlarını arka arkaya yapmamaya dikkat et. Bu arada hoş geldin... : )

armin bunu beğendi.
  4. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    o ağrılar iki üç güne geçicek merak etme. kilo almak icin yapman gereken sey basit.düzenli bir diyet kilo almak icin. İster bir diyetisyene git ister forumdaki başlıkları incele kendine bir yol çiz istersende salondaki hocalarından iste elbet sana yardım edeceklerdir. Eğer düzenli bir şekilde ve hakkını vererek kaytarmadan diyetini uygularsan ve sıkı şekilde çalışıp uykunu eksik etmezsen gelişmemen için hiçbir sebep yok ,farkı kendinde goreceksin zaten. ama en önemlisi sabır..

armin bunu beğendi.
  5. armin

armin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler arkadaşlar hoşbulduk:) şuan bir sorunum var kollarım çok ağrıyor hatta düz tutamıyorum bile ayaktayken 30 derecelik bir açıyla duruyorlar:D Yarın gidicem ama bu ağrılarla ne yapacam diye düşünüyorum inşallah dediğiniz gibi kısa sürede geçerler :eek:

6. Matt

Matt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Hergün gitme,2-3 günde bir gitmeni tavsiye ederim.

armin bunu beğendi.
  7. armin

armin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pazartesi Çarşamba Cuma günleri gidiorum hergün dayanamam zaten:S

8. qazwsx100

qazwsx100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben de öyleydim ilk 3 antremandan sonra çok ağrır,ellerimi yukarı kaldırdığımda halter kaldırıyormuş gibi hissederdim :D,ama sonra insan tekrar bu ağrıları yaşamak istiyor :)

9. armin

armin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kollar geçti bu seferde ayaklar başladı özellikle sol.Sana soracağım ik gitmenle şimdiki halinde değişiklik nasıl mesela 1 ayda ne kadar değiştin ağırlıkları eskisine göre daha iyi kaldırabiliyormusun:)

10. qazwsx100

qazwsx100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle söylim,
    mesela latt makinası galiba(adını tam bilmiyorum)enseye çekiş yapıyoruz ona 10 kg ile başladım şimdi 40ı zorluyorum... :)
    dumbell a 4 kg ile başladım çok ağır geliyordu şimdi 7,5 kglık dumbell ile çalışlıyorum...
    kelebek hareketini 10 kg ile başladı 30 ile devam ediyorum...

ayrıca aynaya bakıyorum ve dik duruyorum,insanın kendine güveni geliyo inan ;)

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş