Kilo Problemi..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve krakow tarafından 2 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. krakow

krakow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze Merhabalar...

BB'ye ßaşlayalı 1 ay oluyor ve kilo problemi yaşıyorum diyebilirim..Sağolsun pek çok arkadaşımız beslenme programları hazırlamışlar. lakin, işyerinde uzun süre çalıştığım için bu programları uygulamam pek mümkün olmuyor..Genelde okuduğum Postlarda, kilo alanlar hep "amino acid, Protein, grammer" gibi toz/haplar kullanmışlar..(Tam olarak ne oLduklarını bilmiyorum) 1 ay içerisinde kas gelişimini aynaya baktığımda hissettim.Ancak kilo alamadım hiç. Yaşım 17, Boy 172, Kilo 57. ßu toz/haplardan kullanmam gerekirmi(Sporla birlikte)? ve boyum bu yaştan sonra uzama gösterirmi?

Saygılar..

2. ONURSTC

ONURSTC Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    slm arkadaşım benimde böle bi problemim var ben 25 yaşındayım 17 24 yaşına kadar 48 50 kiloydum boy 1.70
    birgün yeter artık alıcam bu kiloyu dedim inat ettim günde 4 5 ögün yemek yedim ve mega mass 2000 adlı kilo aldırıcıyla beraber evde spor yaptım 4 5 ayda 12 kilo aldım suan 60 kiloyum suanda bu normal seviye aslında ama en az 65 70 olmak istiorum.Sende kilo almak istiyosan biraz gayret edeceksin kilo aldırcı toz kullanabilirsin ama bunu kullanırken sporda yapmalısın eğer spor yapmazsan yağlanma olabilir veya etkisini göstermez.Bu birazda genetik olabilir bizim aile komple zayıf oldugu icin benimki normal ama bazı insanların metobolizmasının çok hızlı olmasındanda kaynaklanıyor.henüz 17 yaşında olduğun için boyun biraz daha uzama şansı var.Şunuda söylim su içmeyi sakın ihmal etme ben önceden 1 bardak su içmezdim şimdi en az 1.5 litre su içiorum.Umarım faydalı olmuşumdur.

3. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Bu sporu yapıyorsan yemeden olmaz.
    Bahane ürettikten sonra herkes birşey üretir.
    Eğer bir yerde çalışıyorsan gitmeden evvel 1 ekmeğe bol salamlı kaşarlı vs..li bir sandviç hazırlayabilirsin.
    Ya da ne biliyim tavuklu ton balıklı vs..

Ama kilo almak istiyorsan şu aşamada hapa felan gerek yok.

Beslenme ile ilgili çok yazı var neler yiyeceğin yazıyor.

Sıfırdan bina inşa edeceksin bol protein ve karbonidratlı besinler tükettiğin zaman yağsız bir vücutla çok güzel bir seviyeye gelebilirsin.

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Gainer tarzı ürünler kullanmak için erken bana göre.Sen sağlam beslenmeye bak.Antrenmanların 45-50 dk sürsün ve dinlenmeye önem ver 5-6 . aylarda istediğin kilolara erişemediysen bu tarz supplementler sana yardımcı olacaktır.

saygılar..

5. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Benim sana tek önerim sakın kilo almak uğruna yağa,tuza,şekere yüklenme..Sonra o yağları atmak için çok çok daha uğraşırsın..
    Bol karbonhidrat bol protein senin için..

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    daha başlayalı 1 ay olmuş..acele etme..ani kilo alışlarından kaçınman lazım zaten..beslenmeni disiplinli hale getir..Supplementlere (ek besinlere) yada senin için weight gainerlara (kilo aldırıcı) bu kadar ümit bağlama..hayat boyu weight gainerle spor yapamazsın..doğal beslenmenin yeri ayrıdır..

şartları biraz daha zorla..ekmek arası vs.. yemektense birazdaha kaliteli beslen..kaliteli beslenmekten kastım iskender yemek değil tabiki..besin değerleri yüksek gıdalar tüket..hayvansal gıdalara ağırlık ver..özellikle pirinç,tavuk,yulaf,yumurta,ton,süt vs.. vazgeçilmezlerdendir ve kolay ulaşılabilir..
    Beslenme için besin değerlerini hesapla..abur cuburla kilo almaya çalışma..spor hayatına çokta karkısı olmaz..

Sayfayı Paylaş