Kilo nasıl Alırım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve stage tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. stage

stage Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Hayırlı Akşmlar Arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.. Yaşım 22 kilom 40 boyum 168 cm bnim yapmam gereken şeyler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim......

2. oezzer

oezzer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadasim yazdigin okunmuyor siyaha ne olmus da yesil yazmissin???

Kopyala yapistir ile arkadasin sorusunu ben soruyorum cevabindan ben de faydalanabilirim...

"Öncelikle Hayırlı Akşmlar Arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.. Yaşım 22 kilom 40 boyum 168 cm bnim yapmam gereken şeyler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim...."

3. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Ümitsiz vakasın kilo alamazsın. Yağ mı kazanmak istiyorsun ? Kas mı kazanmak istiyorsun ? Forum büyük bir derya balıklarından faydalan.

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Önce forumu okuyarak sonra edindiğin bilgilere göre hareket ederek kilo alabilirsn.

5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Ümitsiz vaka diye birşey yoktur. Beslenmeni düzene sok evvela, Şimdi sana derler gainer falan al diye kimseye uyma git tavuk ye et ye ne bulursan onu ye amacın kilo almak yağlı yada yağsız öyle değilmi ? Gece yatmadan önce yiyebildiğin kadar yemek ye.Beslenme düzenini de yazarsan daha net bilgi verebiliriz.

6. enzoo

enzoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bir an önce yemek düzenini oturttur makarna,pilav,et,tavuk,yumurta vb şeyler ye süt iç kemiklerini güçlendir kendını bıraz topla spor salonuna yazıl yada hemen yazıl ama ye ye ye :)

7. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    aynen arkadaşın dediklerine uyarak bide üstüne ekmeği bütün öğünlerde tükettinmi 2 aya kalmaz bir insan balina olabilirsin

8. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    40 kilo ,1.68 boy için çok düşük değil mi ? Hayır görüntüyü geçtim bi doktora + diyetisyene falan görün önce.

Sayfayı Paylaş