Kilo korunması.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Angelossi tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut geliştirme hayatımda şimdiye kadar ya kilo aldım ya da yağ yaktım.

Şimdi sıra korumaya geldi benim için.

Antrenmanlarımı normal seviyeye çekerek ( basit sistemler 3x10 gibi ) beni pek de yormayacak salon zamanları geçiriyorum. Ancak iş mutfağa gelince şaşırıyorum..
    Kilomun 1.8 katı protein diyetimde esansiyel olarak bulunuyor ancak karbonhidrat oranımı bi türlü ayarlayamıyorum. Hafif antrenman yaptığım için ne yesem yağa dönüşecekmiş gibi geliyor..

Önerileriniz nelerdir ?

2. jackabbo

jackabbo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bende de var aynı sorun. Cardioyu bıraktım son 15 gündür. Ama yağlanıyorum devamlı gibi geliyo :(

Psikolojik herhalde. Bir de bu spora 16 kilo vererek başlamam etkili olsa gerek bu psikolojide. Ama yarın başlayacağım tekrar cardioya.

Karbo alımınında da aynı sıkıntıya sahibim.Ama yaz ayına yaklaştığımız şu günlerde şeker alımını kestim bugün itibariyle. Meyvelerle karşılayacağim şeker ihtiyacımı. Yağlı yemeği zaten çıkardım. Ama yağsız ve tuzsuz makarna-pilav yemek lazım.

3. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    kompleks karbonhıdratları ve sıze enerjı verıcek pekmez,fındık,fıstık,kuru uzum ,kuru kayısı gıbı yıyeceklerı tuketebılırsınız ve yagı,sekerı,tuzu tamamen kestıgınız muddetce ya da azaltırsanız yaglanma gıbı bır durum olmaz ..

karbonhıdrat almayı da antremanlardan once ve sonra yaparsanız ve ara ogunlerde de fındık vs saydıgım yıyeceklerı yersenız sıze daha faydalı olur dıye dusunuyorum...

son olarak da angelossi yazı rengınızı degıstırısenız daha guzel olucak default style temasında kesınlıkle okunmuyor....

Sayfayı Paylaş