kilo kaybına neden olurmu??????

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vanmur tarafından 11 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    mrb arkadaslar ben 17 yasında 1.72 boyun 61 kıloyum.gecen yaz 76 kıloydum ve kendım sıkı bir rejımle 3 ayda 61 kıloya dustum o zamandan bu yana halen aynı kılomu koruyorum ve su anda body baslamak istiyorum ve bodynın kılo kaybına neden olup olmadgını bilmıyorum kendı basıma rejım yaptıgım icin dahada kılo verirsem hayatımın riske gircegını dusunuyorum fakat kas yapmak istıyorum eger bodye baslarken kılo alırsam yine eskisi gibi sisman olmaktan korkuyorum yardımlarınız beklıyorum biraz ters bir durum olsada bu benım psikolojimi bozdu simdiden herkese tsekkur ediyorum..

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Body yaparak titiz bir beslenmeyle ve uygun çalışma programıyla kilo alabilirsin, bu aldığın kilo şişmanlıkla alakasız, bilakis kas miktarındaki artıştan kaynaklanan kilo alımı olacaktır, en önemli husus vucuttaki kas-yağ oranıdır, incecik vücutlu ama kocaman göbekli ve popolu olupta 60 kilo olanlarda var, bu çok sağlıksız birşeydir, diğer yandan 100 kilo olupta sırım gibi kaslı ve tay gibi sağlıklı olanlarda vardır. İnşallah anlatabilmişimdir.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Aslında bu yaşlarda metabolizma hızlı çalıştığından sürekli kilo ile oynamak hele az bir farksa bence gereksiz ve zararlı çünkü her ininş çıkışlar sistemin değişmesine ve bu değişimlerinde vucutta sıkıntılar yarattığına emin olunuz

Sayfayı Paylaş