Kilo Kaybım ve Beraberinde Kas Kaybım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve elmas14 tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. elmas14

elmas14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir/BANDIRMA
    Öncelikle herkese merhaba :) , aslında problemim 7-8 aylık bir zaman dilimine yığılmış durumda , alabildiğimce kısadan alıp sorunumu siz bilgili arkadaşların huzuruna koyup yardımlarını beklemek istiyorum :) .

2013'ün mayıs sonunda zayıflama amacıyla spora başlamıştım.Dipnot vermek gerekir ise o zamanlar 132 kg'dım.İlk aylar 8-9'ar kilo vererek kas kütlemide hiç kaybetmeden hatta 1-2 kglık artışlar kaydederek ilerliyordum.Ancak bir süre sonra farkettim ki 1-2 ,1-2 derken çok fazla kas kütlesi kaybetmiştim.Sanırım bunda benimde payım var bazı günler 2 öğün yaparak geçiştiriyordum .Şuan 96 kiloyum.Son 2.5 Aydırda ne spor ne yürüyüş hiçbirşey yapmadım yemeğide fazlasıyla abarttım çünkü morelim iyice bozulmuştu , battı balık yan gider hesabı tabi böyle düşünmem için diğer sağlık problemleriminde etkileri azımsanmayacak kadar büyük.Şimdilerde kendimi , iç huzurumu sporda buluyorum diyebilirim. tabi eskisi gibi güzel ağırlıkların altına giremiyorum ama yavaş yavaş olacaktır heralde :) .

Benim tek problemim protein alımım , spordan sonra bazen 3-4 suda pişmiş yumurta beyazı yiyiyorum , tazen tavuk göğsü il geçiştiriyorum. Fakat her zaman bunları hazır halde bulup tüketmem zor oluyor birde bazen maddiyat açısından da ağır geliyor gibi :) . İşte bu sebepten dolayı orta halli bir protein takviyesi almaya karar verdim , aslında fiyat çokta önemli değil sonuçta vücudumun sağlığı için yatırım yapıyorum ve bunu kalitesiz ürünler ile yapmamam gerektiğini de biliyorum.İşte bu yüzden siz değerli hocalarım , arkadaşlarım , kardeşlerimden yardımı borç biliyorum .. Protein markaları ile yakından uzaktan ilgim alakam yok , isim önerilerinde bulunurken sizden tek ricam önerdiğiniz ürünün kısaltma ile yaratılmış bir adı var ise uzun uzadıya açıp bana yazmanız :) .

Herşey için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. elmas14

elmas14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir/BANDIRMA
    Gerçekten yardımlarınıza ihtiyacım var :(