Kilo kaybım biri yardım etsin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yeni_Uye tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yeni_Uye

Yeni_Uye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben tam 18 yaşındayım bu sporu 5-6 aydır yapıyorum ve vücudumun şekillenmesi hoşuma gidiyor fakat bi sorum var ve forum da benzerini bulamadım... 65 kilo 1.80 cm boyundaydım şimdi 60 a düştüm kaslarım biraz belirginleşti felan ama karın kası için hala yağ yakmam lazım karın hareketleriyle protein tozu kullanıyorum acaba yağ yakıcı ürünler mi kullanmalıyım yoksa karbonhidrat hapı felan mı almalıyım kilo alarak karın kası yapmak için ? iyi günler...bench_O

2. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kardeşim zaten kilon boyuna göre az tam tersine şuan karın kasını bırak. Çünkü senin hacim alman lazım. Bu yüzden olabildiğine kalori almaya çalış. Sen aldığın kaloriden fazlasını yaktığın için kilon düşmüş. Bundan sonrası için kalori alımını fazlalaştır derim.

3. Yeni_Uye

Yeni_Uye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karbonhidrat tozu alıcam o zaman çünkü yağlı kilo almak istemiyorum mantıkı mı bunun yanında şınav mekik barfiks gibi vücut ağırlığımla yapılabilecek egsersizler yapıcam olur mu sizce böyle ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:03 ----------

Beyler yardım edin..

4. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Vücudunun tamamını geliştirmek istiyorsan yeterli değil tabikide. Forumda araştırıp yada spor salonuna yazılıp hocandan bir program isteyebilirsin.Vücudun heryerini çalıştıran temel hareketleri genellikle dövüş sporuyla uğraşan kişiler yapar. Squat , Bech Press, Deadlift , Barfiks , Mekik ve Şınav. Eğer dövüş sporu ile ilgilenmek istiyorsan bunlar yeter. Ama kilo ve kas kazanımı istersen profesyonel bir program hazırlamak zorundasın.

Sayfayı Paylaş