kilo hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kuarkasd tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kuarkasd

Kuarkasd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba
    ben daha önce 5 ay agırlık calısması yaptım ama bıraktım ve 4 ay hiç sporla uğrasmadım
    68 kiloydum sporu bırakmadan ve hacim olmasada iyi durumdaydı vücut kaslar belliydi
    simdi 73 kilo oldum spora tekrar basladım ama napıcağımı bilmiyorum cünkü amacım hacim kazanmak
    sizce cardio ile kilo verip agırlık mı çalışsam yoksa cardio yapmayıp ağırlık çalışarak kiloyumu korusam?
    bu arada beslenme konusundada yardım edebilen olursa cok güzel olur mesela günde 4 öğün hafif gibi yada 8den sonra birşey yeme gibi

2. bukulmeyenkol

bukulmeyenkol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sana altın formülü söylüyorum: Kahvaltıyı adam gibi yapacaksın ki metabolizman hızlanacak vücut kas yapacak. Bence kilon da gayet normal, şahsen ben 70 kilonun altındakilere erkek diyemiyorum da

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Mahatma Gandhi erkek değil diyorsun. Peki, kahvaltı metabolizmayı ne kadar hızlandırıyor? Örneğin bazal metabolizma hızı 1800 olan ve kahvaltıyı atlayarak sadece öğle ve akşam yemeği yiyen birisi toplam aldığı kalori miktarını değiştirmeden yediklerinin bir kısmını kahvaltıya aktarırsa bazal metabolizması kaça yükselmiş oluyor?

4. Kuarkasd

Kuarkasd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben soruma duzgun cevaplar beklerim arkadaslar
    bukulmeyenkol dogrusuyla yanlisiyla bana cevapyazmis ama sonyorumyazan arkadas tartissma cikarmak için yorum yazmis
    tesekkurler bukulmeyen kol senin gibiler oldukca sirtimiz yere gelmek kardes

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Başarılar sana o zaman. Bence de sırtın yere gelmez.

Sayfayı Paylaş