Kilo hakkında sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve auris01 tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. auris01

auris01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    1.84 boyum var ve şuan 72,2 kiloyum. Yaz başında tatile çıktım 10 kilo aldım ,3.5 ayda 17 kilo verdim . Ancak hafif şekilde yanlarda yag kaldı . Sizce daha kilo vermeye devam edimmi?

Elimde optimum whey protein ve xtend (bcaa+glutamin) var. Proteini sadece spordan sonra alıyorum. Xtend e ne zaman başlayım?

Sporum ilk 2 ayı sadece cardio, 1.5 aydır agırlıkla çalışıyorum. Ayrıca futbol hakemiyim 3 fitness 2 hakemlik antrenmanları olmak üzere haftada 5 gün antrenman yapıyorum.
    Salonda cardio çalışmaya devam etmelimiyim?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Sizce daha kilo vermeye devam edimmi?

Bu sizin spordan beklentinizle ilgili. Ben verin desemde sizin talepleriniz farklı ise yapacaklarınızdan tatmin olmazsınız.

Xtend bence yağ yakımı yaptıktan sonra güzel olabilir.

Hakem olduğunuzdan her zaman cardio yararlı olabilir.

auris01 bunu beğendi.
  3. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    hakemlik antremanlarını kardiyo olarak düşünür isek fitness antremanlarında pek kardiyoya önem vermemeni tavsiye eserim. kilo ve boy oranına bakarsak zaten kilolu biri diyilsin. bence fitness antremanlarını daha çok agırlık ve karın egzersizleri olarak degerlendir. ztn whey kullaniyorsun bcaa yı şuan kullanmaya başlayabilirsin bcaa için gerekli zamanın beklenmesi bence gerekmiyor tabi xendden bahsediyoruz.. antreman esnasında su niyetine bir ölçek içebilirsin..

auris01 bunu beğendi.
  4. auris01

auris01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam antrenmandan 1 saat önce xtend spordan hemen sonrada protein iç dedi sizce nasıl?

5. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    zaten kullanim önerisi spordan önce veya spor esnasında. Ben idman yaparken kullanıyordum.

Sayfayı Paylaş