Kilo Dengesizliği

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve alik01 tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alik01

alik01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ben geçen yaz 33 kilo verdim.Boyum 192 cm 140 kg den 107-108 kg ye düştüm.Tabikide spor ve sıkı bir diyet yaparak.Okul zamanı yaklaşık 2 kilo aldım 1-2 gün önce tartıldım 110 kg yim bugün tartıldım 113.5 kg'yim bu dengesizlik gerçekten moralimi bozuyor.Yemek olarak hamur işi pirinç pilavı yemiyorum ama sade bisküvi felan alıyorum kakaolu ondan yiyorum yoksa okula git gel şekerim düşüyor bu yediğim bisküvilerin zararı var mıdır? kilo almamda bunun cevabını birde birkaç günde nasıl 2-3 kilo alınıyor bunun cevabını merak ediyorum saygılar.

2. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    O oynamalar illaki olacaktır. En doğru sonuç alacağınız tartılma şekli; sabah kalktığınızda tuvaletinizi giderdikten sonra iç çamaşırınızla tartılmanız olacaktır.
    Birde bisküvi falan alırken besin değerleri kısmından doymuş yağ oranına bakarsanız yararınıza olacaktır. Doymuş yağı düşük ürünler tercih etmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır. Ki kepekli, yulaflı vb. yazan bisküvilerde bile bu oran bihayli yüksektir.

alik01 bunu beğendi.
  3. alik01

alik01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler hocam

4. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Estağfurullah. İyi forumlar.

5. MuaythaiStyle

MuaythaiStyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    kadikoy
    ben okula yağsız ton balığı ve badem götürüyorum yanımda.tenefus arası süzüp yiyorum.bisüvi yerine böyle bi çözüm bulsan daha iyi olabilir bence :)

Sayfayı Paylaş