Kilo arttirma sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sunnyulash tarafından 27 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sunnyulash

sunnyulash Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    herkese iyi aksamlar. bir yildir bu spor ile ugrasiyorum. surekliligim yok , maximum 3 ay yapabiliyorum. gecen sene mart nisan mayis , temmuz agustos , ekim kasim yapabildim. bu senede mart basinda tekrar basladim. sorunum su , kilo arttiramiyorum. bugune kadar ornegin bench press te tek basima girebildigim max kilo 25-25 . bunun uzerine hic cikamiyorum. omuz press ten hic bahsetmiyorum bile . vucudumun kaldirabilecegi maximum agirlik bu mu yani ? ozellikle son iki haftadir gaspari super pump , protein tozu , amino asit , glutamin ve yeterli derecede besinimi aliyorum fakat agirlik arttirmak bir yana kaldirdigim agirliklari kaldiramaz oldum. lutfen yardimci olun , zar zor para biriktirip aldigim supplementler bosa gidiyor ayrica zamanimda bosa gidiyormus gibi geliyor. gecen sene 3 ay araliksiz yaptim yine kilo arttiramadim simdide arttiramiyorum. sorun nerede olabilir ? lutfen yardimci olun.

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.666
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    4 ay ara verip eski kilolarla çalışmaya başlamak zaten olmaz. Ayrıca herşey supplement değil. beslenmen, idman şeklin çok önemli. Ayrıca düzensiz spor yapan birinin ağırlıkları kolayca arttırması mantıksız olurdu. Kullandığın superpump gibi ürünler ise yeni başlayan biri için değil. sporda belli bir deneyimi kazanmış insanlar için. O nedenle sende fazla işe yaramıyor olabilir.

sunnyulash bunu beğendi.
  3. sunnyulash

sunnyulash Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    ilk 1-2 hafta daha ufak agirliklarla basladim , yavas yavas arttirdim. suanki asil sorunum gecen hafta kaldirdigim kilolari bu hafta kaldiramiyor olusum. beslenmeme cok dikkat ediyorum , supplement haricinde gunluk protein ihtiyacimi karsilayacak kadar besinde yiyorum.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.705
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bence zamanla olur ama sızde bır bırakıp bır yaptıgınız ıcın belkı artıramıyorsunuz ben hıcbırsy kullanmadıgım halde agırlıkları artırdım 3x20 tekrar yapmama ragmen basta 12 tekrardı hanı gene 12 yaptırsa hoca cok daha fazla agır kaldıra bılırım duzenlı gıdıyorum spora

5. sunnyulash

sunnyulash Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    kas yikimi olmus olabilir mi ?
    kilolari agir girmeye calismamin sebebi ne kadar agir calisirsak kaslar okadar cok gelisecektir gibi bir durum oldugunu okumus olmam. ilk basta biraz isitip kaslari daha sonra kilo arttirimina gittim. arkadasimin yardimi ile 35+35 e bile ciktim fakat ondan sonraki hafta yne gogus antrenmanimda 25+25 te zorlandim.
    eger kas yikimi yasamissam , ne yapmaliyim ?
    (ek not: kas yikimi olmamasi icin her gece yatarken glutamin iciyorum , her sabah ve antrenmandan sonra da protein tozu kullaniyorum , ustelik gunluk almam gereken protein miktarini dogal besinler yoluyla aliyorum )

6. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.666
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    sunnyulash bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş