Kilo alsammı almasammı YARDIM !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Amorshdaniels tarafından 26 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Amorshdaniels

Amorshdaniels Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ,
    v.gye düzenli bir sekilde baslayali 6 ay oldu ama yaklasik 1 senelik gecmisim var .
    Basladigimdan beri çok yol kat ettim gözle görülebilir değişimler oldu fakat ben memnun değilim . Boyum 1.71 , kilom 55 kendimi zayıf hissediyorum fakat göğüs ve karın bölgem oldukça yağlıydı define ettim.
    Forumlarda gezerken goruyorum adamin boyu 1.72 73 kilosu 70 ve gayet fit düzgün vucudu var yani 1.70 1.72 boylarda birisi icin ideal kilo 70 midir ben zayifmiyim kilo almali miyim , eger kilo almaliysam yaglanmayi nasil en aza indirebilirim bulk yapin demeyin belli bir dönem yağlı gezmek istemiyorum yavaş yavaş kilo ve kas orantılı kütle kazanmak istiyorum vaktim bol. Yardımcı olursaniz sevinirim , haftada 4 gun calisiyorum beslenmem protein ve karbonhidrat ağırlıklı
    Sabah : 3-4 yumurta , 100gr lor peyniri , 2 bardak süt + yulaf ezmesi 75gr + kuru üzüm( 1 avuç kadar ) , 2 dilim tam buğday ekmek
    Öğle : pek birşey yiyemiyorum okulda oldugumdan salamlı sandviç gibi şeyler
    Akşam : Tavuk göğsü ve mercimek nohut tarzi bitkisel proteinler ile besleniyorum , 2 dilim tam bugday ekmek yiyorum yatmadan once de 50gr lor peyniri aliyorum
    Bu da suanki halim
    Önerilerinizi bekliyorum arkadaslar istedigim vucut bu bu ne yapmaliyim ?
    Mavi esofrtmanli fotograflar benim digeri istedigim vucut sekli , önerilerinizi bekliyorum. PicsArt_11-13-05.06.19.jpg Snapchat-8347866883926697503.jpg 116396.jpg

2. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Kilo almalısın kesinlikle dostum ve o attığın fotodaki fiziğe ulaşman için 70 kg olman gerekiyor 1.70 boyunda isen. Keşke bende 1.70 boyunda olsam bende o fiziği yakalamaya çalışıyorum boy 1.80 olduğu için 80 kiloda yakalayacağımı düşünüyorum. Yağlanmak istemiyorum konusundada mutlaka yağlanıcaksın fakat en aza indirmek için clean bulk yapabilirsin.

3. Amorshdaniels

Amorshdaniels Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Çok teşekkür ederim dostum dediklerini uygulayacağım

Sayfayı Paylaş