Kilo almamda problem (Hardline Progainer)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sami Selahattin Yıldız tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sami Selahattin Yıldız

Sami Selahattin Yıldız Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar öncelikle boyum 1.80 kilom ise 58 anlaşılacağı üzere ince uzun bir yapım var. Profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyorum. Her gün en az 200 adet fotoğraf çekiyorum 200 kere çök-kalk yapıyorum ve her seferinde fotoğraf makinasını kaldırıp indiriyorum. Sürekli Spor yapan bir arkadaşım bana ' Sen bu yaptığın işin yanında kilo aldırıcı toz kullansan omuzların Bir süre sonra genişler ' diye bir tavsiyede bulundu. Bugün Hardline Progainer 1406 Gr Protein tozu satın aldım. Sizce kullanmalımıyım. Kullan diyorsanız yanında yapmam gereken bir şeyler varmı daha önce hic spor merkezinde spor yapmadım. Fakat askerde 12 ay boyunca 5 km teçhizatlı koşu ve sonrasında mekik şınav barfiks gibi spor girişimde bulundum barfiks dışında geri kalan herşeyi yapabiliyordum. Sadece omuzlarımın genişlemesini ve biraz kilo almak bu sıskalıktan kurtulmak istiyorum.

2. myability

myability Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bende yeni başladım 175 boy 57 kg aynı tozu aldım 3 gündür kullanyorum bakalım nolcak

Sayfayı Paylaş