Kilo almam gerekli gainer mi protein tozu mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkay213 tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berkay213

berkay213 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar
    Ben yaklasik 2 aydir spora gidiyorum ve ilk ayda 2.5 kilo aldim boyum 1.91, 63 kiloyum metobolizmam hizli kilo aliminda sikinti cekiyorum aklimdaki kilo 75 civari ve gainer alip 1-1.5 ayda acigin cogunu kapatmak istiyorum aklimda bazi sorular var yardimci olursaniz sevinirim

1-)baslikta belirttigim gibi gainer mi yoksa protein tozu mu almaliyim (aklimda 1.5 ay gainer kullanip protein tozuyla devam etmek var)
    2-) hangi gainer veya protein tozunu kullanmaliyim(200-250 tlye kadar cikabilirim)
    3-)daha once hic kullanmadim herhangi bi sorunla karsilasirmiyim

Sorularim bunlar arkadaslar yardimci olursaniz cok sevinirim

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Metabolizmayı boşver, ayda 2.5 kg iyi bir kilo artışı. Hiçbir şey almana gerek yok. 1-1.5 ayda 12 kilo alırsan nereden baksan 9-10 kilosu yağ olur.

3. berkay213

berkay213 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konuda belirtigin gibi bir ayda 12 kilo almak istemiyorumki 4 5 kilo almak istiyorum toparlamak icin

4. G O M J

G O M J Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Bence gainer alabilirsin. Ben hardline cikolatalisini kullaniyorum ama biraz agir geliyor bana. Bir de iceriginde cok seker olmasindan dolayi cogu kisi sikayetci.

15 gunde duzgun olmayan beslenme ve evde spor ile 2 kilo kadar aldim.

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    "gainer alip 1-1.5 ayda acigin cogunu kapatmak istiyorum" diyince 1-1.5 ayda 63 kilodan 75'e çıkmak istiyorsun gibi anladım, ok. gene de bir şey almana gerek yok. Zaten 2.5 kilo almışsın, yediklerini az bir şey daha arttırarak devam edersen zaten 2 ay içinde 5 kilo almış olursun. Bu limitte kilo alırsan fazla yağ birikimin de olmaz. Yani kilo alamayan birisi sorsa bu soruyu anlarım ama sen zaten kilo alıyorsun, neden takviye alasın ki?

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    öncelikle beslenme daha ağırlık ver protein tozu gainer sihirli değnek değil sonuçta bende doxux gibi düşünüyorum bu konuda

7. Charizard

Charizard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Tahminimce zaten yiyebildiğin kadar protein ve karbonhidrat tüketiyorsundur bunun yanında bi de paran varsa weider mega mass ya da monster mass kullanırsan ve bench press squat gibi komplex hareketleri düşük tekrarlı 4-5 set çalışırsan çok rahat 2 aya 75 olursun bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş