Kilo almak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Dairox tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dairox

Dairox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumu araştırdım kilo almakla ilgili her konuyuda okudum. Ancak kafama takılan bir soruyu sormadan geçmek istemiyorum bu benim için önemli yardımcı olursanız sevinirim.

kilo:53
    Boy:165

Evet yukarda da belirtigim durum çok vahim. Yıllardır böle idare ediodum :) ama artık sıkmaya başLadı saglam bi vucut sagLam bi kafa deyip çıktım yola :D
    Neyse soruya geLiyim. Ben BB salonuna yazılmak istiyorum fakat yaz geLdi malum bu sıcaklarda hele bide bu kadar zayıfken aşırı bi yüklenmenin bi zararı olur mu? Korkuorum zaten incecik bişeyim biraz daha kilo verirsem ölür giderim heraLde. :S

Yardımlarınız ve anlayışınız için şimdiden teşekkürLer..

2. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudunun harcadığından fazla kalori aldığın herzaman kilo almaya devam edersin, kasları uyarıp doğru beslenme yaptığın zamanda hacim yaparsın. Bu iki basit durumun hava sıcaklığı ile çok fazla bağlantısı yoktur.(Açık havada antreman, cardio yapmadığını düşünüyorum tabii:D).

Yeni başlıyorsan, yaşın dolayısıyla gelişme dönemini tamamen sonlandırmadığın da düşünülürse zaten ağır antreman ve ağır kilolarla başlayamacaksın, o sebeple sıcakların seni çok etkileyeceğini düşünmüyorum.

Maddiyat önemliyse önerim yaz boyu fitness ve kendi vücut ağırlığınla çalışmalar yapıp(düzgün de beslenip) sonbaharda başlaman, böylece başlangıcın daha az sıkıntılı geçer, hem yazın insanlar denizde havuzda eğlenirken barın altına girmek demotive edebilir.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yeni bir başlık açmadan bahsettiğiniz o başlıkların en uygununda sorun sorunuzu lütfen..

saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş