Kilo almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yamaner tarafından 27 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Yamaner

Yamaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cümleten Selamun Aleykum.
    Abilerim kardeşlerim benim bir derdim var yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum yardımcı olan olmayan herkese teşekkür ederim.

20 yaşında 1.70 48 kiloyum şuan askerim yemek sıkıntısı var ben zaten hersey yiyen biri değilim birde askeriyenin yemegi hiç yenmiyor ve gitgide zayıflıyorum. Kansızlık var ve metobolizma hızlı çalışıyor kilo alamıyorum şuan progainer 5000 gr ve hardline vitamin mineral almayı düşünüyorum süt le beraber sporla birlikte toparlarmiyim vucudu bilgisi fikri onerisi olanlarin yazmasini umuyorum herkes allaha emanet .

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Askerden dönünce beslen zaten şuan biraz zor kg alırsın ağır idman yaptırıyorlar artı her zaman iyi beslenemezsiz

3. Yamaner

Yamaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ağır bir idman yapmıyorum yaziciyim aksine sabah aksam oturuyorum sabah istimada sinav ve mekik cekiyoruz ve aksamlari 2 dambill im var onlarla calisiyorum beslenme konusu ise dedigim gibi yemekler sorun ama mümkün oldukca yemeye bakıyorum yumurta haslama makinasi almayi dusunuyorum sabahları kahvalti olarak haslanmis yumurta tüketmeyi düşünüyorum. Fikriniz icin tesekkurler.

4. Yamaner

Yamaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kimse yardimci olmicak galiba

5. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Abi öncelıkle sağlık kontorlunden geç doktora danıs oyle al gainer ben oyle yaptım sahsen.Ben kiloyu vitamin hapıyla almıstım Markası apikobal doktor vermıstı 4-5 ay duzenlı kullanınca 3-4 kg rahat aldırıyordu belkıde daha fazla.. Kısıden kısıye degısıyor buarada günlük 1 tabak yiyorsan 2 tabaga cıkar mutlaka kılo alırsın abi..Tabiiki yanında gainer falanda alırsan Allahın ıznıyle mukemmel şekilde kilo alırsın yağlanırsın tabi oda var ..

6. Yamaner

Yamaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Allah razı olsun kardeşim çok güzel birşey söyledin dedigini yapip doktora gidicem tesekkur ediyorum

7. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yemek ayrımı yapmamalısın fazla, askerde ne bulursan yemen lazım bu şekilde kilo alamazsın tabilide..

8. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Asker yemeklerini askere giden adam bilir. Ben gitmedim ama anne tarafında akrabalarımın birçoğu subay. Ye demesi kolay ama o yemegin nasıl yapıldıgını görünce ister istemez yiyemiyosun catering şirketinden gelmiyor yemekler :D Bildigim kadarıyla en iyi yemek jandarma birliğinde çıkıyor , Allah günah yazmasın ama gerisi leş yani. çayın çorbanın maşrapayla doldurulduğu yerler var bu durumda ye yiyebiliyorsan :D

9. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bnde askerdeyim bu askerde kilo almak ekstra sikinti galiba psikolojidenmi bilmiyorum bende alamiyorum. Bende yazanedeyim 3 ogunu kacirmam yerim gunluk atistirmalik surekli yerim zulam vardir yazanede aksamda doner soleriz disardan yarim yada tam onuda yerim saglikli bir beslenme olmasada yaglanma bile yok gobek bile cikmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yamaner bunu beğendi.
  10. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Abilerim kilo alamiyosaniz sipraktin alerji surubunu tabsiye ederim 53ten 63 cikmistim gecen sene astsubay okulunu girmek icin aldim ama basaramayinca strestenmidir bilmiyorum 58e kadar dusmustum simdi tekrardan fitness sayesinde 64e ciktim surup acayip derecede istah aciyor her sabah yemekten sonra 2 yemek kasigi ictim 1 ayda hemen kilo aldirdi bana

11. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    öyle bir yeniliyor ki mecbur kalınca :)

12. Yamaner

Yamaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Özçelik44 Kardeşim Kuru ekmek yiyoruz gerekirse ama emin ol yenmiyor buraya gelen yemek. hardline. pro gainer 5000 yaninda ARG 1250 hediye verdiler ve hardline vitamin aldim ayrica aldimax diye bir kilo aldirici daha aldim süt ile birlikte tüketiyorum dun geldi tatlari guzel insallah sonuc alirim biliyorum ki yemek yemeden olmaz ama bir sekilde almak icin ugrasiyorum iste. Herkese düşünceleri icin tesekkur ediyorum askeri hastaneye gitsem bu konuyla ilgilenirler mi onu merak ediyorum birde doktor tavsiyesi almaliyim çünkü desperado98 in söyledikleri kafama yatti ve son olarak hasan.akaa kardesimin dedigi surubu alio denemeyi dusunuyorum insallah sonuc alırım. Herkese cok tesekkur ederim .

13. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ama iyi beslenmeden böyle ek gıdalara ümit bağlama dostum sağlığından bile olabilirsin dikkat et.

Sayfayı Paylaş