Kilo almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rosenal tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rosenal

rosenal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2.5hafta önce aşırı zayıf olduğumdan (boy 1.88 kilo 57) doktora gidip testlerimi yaptırdım bir sorun çıkmadı. Kilo almamak için hiç bi sorunun yok dedi diyetisyene gitmemi istedi ama diyetisyenin vereceği yemek programına uyamıyacağımı bildiğim için gitmek istemedim iştahım yoktu günde 2 öğün yemek ve fazla abur cubur tüketiyodum. Doktor nutrivigor diye bi besin takviyesi yazdı günde 3tane içmemi söyledi 1şişesinde 350 kalori, 20g protein, 37 gr karbonhidrat var spora başladım haftada 4 5 kez gidiyorum öğünlerimi düzelttim sayılır 3 öğün bol karbonhidrat bol protein ama öğün aralarında hiç bişey yemiyorum öğünlerimi sağlam alayım diye gece yatarkende muz süt 2 tane snackers yiyorum 2.5 haftada 57 den 61 oldum şimdide hardline progainer almak istiyorum size sorum fazla yüklenmiş olurmuyum bi zararı olur mu almalımıyım?

2. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Snicker gibi hiç bir abur cubur fast food tüketme.
    Hardline progainer alabilirsin. Etkisi olacaktır. Fazla yüklenmek kelimesini pek çözemedim.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    eger iki haftada 4 kg almissan extradan gainer felan almana gerek yok demekki Kilo alabiliyorsun,Kilo alimin durarsada gün icinde yediklerinin miktarini yavas yavas artir.ama iki haftada 4 kg cok iyi,birde Kilo alimini daha kaliteli besinlerden yapmaya Calis,kilo alicam diye snickers felan hele yatmadan önce cokda Uygun degil,bu sefer Kilo alirsin ardindan buraya bu göbegi nasil eriticem diye baslik acarsin,sabret yavas olsun Saglam olsun.
    Son bir eklemede yapiyim normal sartlarda iki haftada 4 kg bile cok fazla,fakat Boy ve kilonu göz önüne aldigimizda baslangic icin böyle olmasi daha iyi fakat ilerleyen zamanlarda bu hizda bile gitmemeli.
    kolay Gelsin.

Sayfayı Paylaş