kilo almak ve kailteli karbonhidrat

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jesse_James tarafından 8 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar sımdı kalıtelı bır sekılde kılo almak ıcın ogunlerımızde sızce neler bulundurmamız gerekıyor . yanı neler yemelıyız . ılla kısa zamanda kılo almam gerekmıyor ama saglıklı bır sekılde yaglanmadan olmasını ıstıyorum 6 aydır salona gıdıyorum gaıner la 9 kg a kadar aldım ve 10 kg kadar daha almak ıstıyorum

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Yaz mevsimine giriyoruz bol taze sebze ( marul , brokoli , domates , tere , semizotu , kuşkonmaz vs. ) bunlara ilaveten zengin karbonhitrat kaynakları ( çavdar , yulaf , arpa , bulgur , irmik , makarna vb. ) gıdaları tüketebilirsin.

Kabaca açıklamak gerekirse gündüzleri çavdar , yulaf , arpa , bulgur , irmik , makarna vb. karbonhidrat kaynaklarına ağırlık verilmeli. Akşamları ise marul , brokoli , domates , tere , semizotu , beyaz lahana , kuşkonmaz vb. gibi karbonhidrat kaynaklarına ağırlık vererek daha sağlıklı kilo alımı gerçekleştirebilirsin.

Sebzeleri tüketteiğin et türü yiyeceklerle her öğünde salata olarak veya sade şekilde tüketebilirsin.

Son düzenleme: 8 Haziran 2012
    Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ben aksamları boyl esebze tuketerek kılo alabılecekmıyım pekı 10 kg daha almayı ıstıyorm

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Önemli olan kilo almak değil sağlıklı kilo almaktır. Basit karbonhidratlar ( gainer , bisküvi vb Gİ si yüksek gıdalar ) tüketmek yerine daha uzun vadede planlı bir şekilde vücut kas / yağ oranı dengesini bozmadan kilo alma olmalıdır.

Son düzenleme: 9 Haziran 2012
    Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    2 yıla alırsın 10 kg sağlıklı şekilde yağlanmadan

yoksa sırf kılo almak sıtıyorsan dayan cıcı bebeye - bıskuvıte-tatlıya yaglıya

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş