Kilo Almak + Steroid

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bnadal tarafından 10 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. b0dyc1 SeLiM

b0dyc1 SeLiM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    mrb kardes steroıd asırı zararlı .. kullanma! ilaç kullanmak ıstıyosan amino kullan proteın kullan bunların bı zararı yok ama steroıd kullanma duyduguma gore kansere sebeb oluyomus genede sen bılırsın !!

2. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    kafaya koymuş bu adam kullanacak:) şunu söliyim sana aldığın ilaçları büyü sanma ne primabolan+sustanon ne deca anavar,dianabol mucize yaratan şeyler değil anapolon dediğin ilaç anemi hastalıklarında kullanılır ve ölüme yakın insanlar için son çare olarak verir doktorlar,2 ayda 10 kilo alırsın sonra 1 ayda aldığını geri verirsin dostum.vücuduna su toplatmak güç kazanmadan şişmek istiosan 2 aylık güsel gözikiyim diosan buyur al ha bu arada ne anapolonu ne dianabolü ne anavarı eczanelerde bulamazsın haberin ola...:mad:

3. party_boy

party_boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    agabeyler bicepslerim istedigim gibi gelismiyorlar bildiginiz hızlı büyüten biceps programı varmı

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
  5. sazdam

sazdam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    primobolan hakkında

zafer arkadaşım;ben 1 senesi salonda,2-3 sene evde olmak üzere uzun zamandır body yapıyorum.beslenme,uyku,supplement vs. düzenli ve yeterli yerine getiriyorum.egzersizleri de gayet nizami yapmaya özen gösteriyorum.ancak bu sürede aldığım ölçüler örneğin omuzda 4 cm,göğüste 3 cm,bacak 2 cm gibi komik rakamlar.bu emeklere karşılık diğer arkadaşlar neredeyse arnold gibi oldular.steroid kullanmaktan başka çarem kalmadı.güç desen sıfır.testosteron düşüklüğü belirtilerinin çoğu bende var.steroit kullanmaktan başka çarem kalmadı.bana en uygun kürü söyler misin?en azından primonun yanına ne kullanayım?saygılar

6. paparoch

paparoch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    21 yaşındayım oguz özdemir izmitte oturuyorum herkese merhaba... basketbol oynuyorum günde 2-3 saat topla antreman yapıyorum boyum 186 kilom 65 yemekle aram oldugu söylenemez ama kilo almak istiyorum hiç body yapmadım yapmalımıyım nedir tavsiye istiyorum...

7. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    paparoch yanlış yerde yazıyorsun.burda sorularının hiç birine cvp alamassın.yeni başlayanlar bölümünde sorununla ilgili bir sürü konu var onları oku.

8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-alma-le-lgili-en-t11367.html
    Bu başlığı ve beslenme forumundaki diğer sabit linkleri inceleyebilirsiniz.

9. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Kan ----Ter---- ve Seneler hepsinden bol miktarda. Biraz kompleks zarar vermez ama ilaç bağımlılığı bişiler yapabilir.

10. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    troll vakasına benziyor. keşke bu kadar uzamasaymış...

11. Xaarquath

Xaarquath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

steroid hakkında çou kişiden bilgiliyim diosun ve kullanmak istediğin steroid
    anapolon steroid senin kafana göre kullanılmazki hadi diyelim bütün yan etkilerini göze aldn ve kullanıcaksın ilk önce bu seviyeye ulaşman gerek hadi tamam ulaştın da diyelim streoidlerin hepsinin etkileri farklıdır bazıları yağ yakar bazıları hacim kazandırır ve hepsininde kürleri vardır tek kullanılmaz kombine halinde kullanılır dianabol+deca 200+enantat gibi ve bunlarında kullanım dozları vardır sen o streoidleri bu halinle kullanmaya kalkarsan sadece sivilce kellik kısırlık gibi yan etkileriyle kurtulabileceğinden bile emin değilim o antremanla ölürsün kullananların çoğu prof. sporculardır ve onlarının bile çoğu hayatlarının geri kalanlarını tedavilerle geçiriorlar.
    Ya aynaya baktığında kendini kendin gibi kabullenirsin yada yok olur gidersin.. (sadece sana cevap yazmak için üye oldum belkide beni sileceker bununda bi önemi yok ama senin sallamadığın çounuzdan bilgiliyim dediğin insanlar sana yardımcı olmak istemiş. )

Sen o bilgilerle steroid kullansan bile faydasını göremeden hastahanelik olursun..

12. sururi

sururi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, ilk mesajım 20 yaşındayım 5 aydır BB yapıyorum kilo almada zorlanıyorum optimum gainer olsun değişik gainerlar kullandım pek yaramadı 1.5 kg filan etkiledi 5 ayda bunun yanında aminoasit protein glutamine kullandım(protein'i çok ağır zamanlar kullandım yeni başladığımdan yüklenmedim) yıllardır bu spor'u yapan biri "eğer ciddi manada zorlanıyorsan kilo almada idman zamanları danabol kullanabilirsin dedi 20 günlük süre boyunca onun faydası olur diye aktardı. Herhangi bir ticari yaklaşımla demedi bunu da belirtmek isterim.

karaciğeri yıpratmamak içinde "b12 enginar yiyebilirsin" dedi.Sonra kullanmayı düşünmüyorum şuan bile kafamda şüphelerim var. Kullandığım gainerlar başkaları üzerinde ciddi etki yapıyor fakat bende tesiri olmadı.
    Beslenmeye dikkat ediyorum öğün atlamıyorum fakat herkesin dediği gibi metabolizma çok hızlı fikir verirseniz sevinirim.

NOT:Forumdaki diğer steroid hakkındaki yorumları okudum merakım danabol hakkında.

13. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Bu arkadaş işin şakasında ben 15 dk sıçıyom bu 15 dk da antrenman yapıyorum diyor.

Despo kardeşim yorulma boşuna.

14. sururi

sururi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    fikri olan yok mu?

15. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Acaba 15 dakika toplam ağırlık kaldıralarak geçen süre olabilir mi? Ben 1 saat 15 dakika zaman harcıyorum fakat sürenin çoğu dinlenmekle geçiyor. En fazla 20 dakika sürüyordur ağırlık kaldırmayla geçen süre. Geri kalan süre dinlenerek geçiyor. Ağır kilolarla çalıştığım için dinlenmeye çok ihtiyaç duyuyorum. Bekli aşırı ağır kilolarla çalıştığım içindir. 12 tekrar yaptığım ağırlıklar çalışmıyorum. Düşük tekrar ile çalışıyorum. Dinlenmeye ihtiyacım oluyor. Ağır girmek istiyorum :( :( :(

16. Andromedax

Andromedax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bu iş öyle lay lay lom değil bilinçsiz yapılırsa öldürebilir hayır bu arkadaş troll bence ama yinede kullanmayı düşünen arkadaşlar için arkadaşlar hap steroidler enjekteye göre çok daha zararlı 4-5 yıl sonra yeni karaciğer ararsınız illa kullanacaksanız bari hapa bulaşmayın be herşeyin kötüsünü yapmayım eğer yinede ben değişiğim hap alacam diyorsanız nete bakıp aa x maddesi bu iyi ben bunu alayım demekle olmuyor koruma kürleri lazım anti-öst lerden almanız lazım öyle kafaya göre olmaz ayrıca dünyadaki çoğu insan için ideal vücut olimpialar değil insanların çoğu bunu söylüyor yani o adamların kullandığı şeylere ne gerek var zaten ideal vücudunuza ve onun üstüne doğal olarak çok rahat çıkabilirsiniz vücudunuz artık büyüme sınırına geldi artık ilerliyemiyor yıllardır bu sporu yapıyorsanız ve yarışmacı olmak istiyorsanız ona herkes saygı duyar ama 5 aylık adamlar küre giriyor yani yazık en çok kas sende olacak ama hayatın kısalacak. ayrıca insanlarda o kadar tuhaf adamlar diyet yapmadan steroid kullanabiliriz diye düşünüyorlar bu şeyi alınca vücudun olmuyor eskisinden daha fazla emek harcamak zorundasınız. vücudunuz haftada 50mg testo üretiyor sen haftalık 600 mg alacaksın ve bu vücudu mahvetmeyecek oldu paşam günde 3-4 litre su tüketiyorum suyu 20 ltye çıkarsam bu bile mahveder insanı sudan ölürsün bundan mı zarar görmüceksiniz.Doğal gelişmesini sonlamış getirilerini götürülerini bilen yarışmacı hocalarıma sonsuz saygı sevgiyle burada amatörler için yazdım.

Sayfayı Paylaş