Kilo Almak + Steroid

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bnadal tarafından 10 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    arkadaşım,
    sanki ben site yönetimini kötülemişim de,sen de onları savunuyormuşsun gibi bir izlenim uyandırmaya çalışma.

söylemek istediğim,milletin steroidin zararlarını yeterince anlayamamış olması.yoksa size yönetiminin yaptıkları elbette ki güzel şeylerdir.
    fakat sigara paketinin üzerine "sigara sağlığa zararlıdır" yazdılar.ne fayda sağladı?
    "kanser yapar,iktidarsız yapar,şu yapar,bu yapar" yazdılar.ne fayda sağladı?
    fakat gelişmiş ülkerdeki gibi (japonya,kanada) paketin üzerine çürümüş akciğer resmi,sararmış dökülmüş dişler,harap olmuş iç organ resimleri vs. koysalar eminim ki sigara kullanımı yarı yarıya düşer.
    demek istediğim söylemek yetmiyor,daha sert önlemler almak gerekiyor.
    yaptıkları için elbette ki teşekkürler.

2. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Layn demek istedigini anliyorum ama zaten su anda bence yonetim tarafindan yapilabilecek bir sey yok. Neredeyse her bolumde steroidin zararlarini anlatan resim , makale turu seyler mevcut. Dedigin gibi kisilerde bilinc yok sagliginin onemini bilmiyor, 'ne olucak alip kullanirim kiloda alirim zararida 1 kutudan birsey olmaz' mantigiyla gidiyor.

3. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

arkadaşın adının LAYN olduğunu unuttum , dedim millete lanlı lunlu konuşuyo :) , sonra farkettim

steroid için söleyeceğim şey ise , kafasına koymuş birini döndürmek ne yazıkki çok zor

1 musibet 1 nasihat ten iyidir durumu :(

4. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    hahaha ALLAH da seni güldürsün crespo. :D

daha geçen gün postada haydar dümene yazmış bir adamcağız.
    demiş "bilmem kaç yıldır evliyim,çocuğum olmuyor hocam" vs. vs. ve demiş ki "gençken steroid kullanmıştım,bir etkisi olmuş mudur"

cevap da kısa ve özdü."muhtemelen bu sebepten ötürü çocuğunuz olmuyor"

5. Evcil_Vucutcu

Evcil_Vucutcu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yavas yavas anlamaya basliyorum. Bu genclere hormon ilaclarini onerenler genellikle eczacilar ve eczaci ciraklari galiba.

Daha bugun bulundugum sehirde, vitrininde vucut gelistiricilerin posterleri bulunan bir eczaneye girdim ve neler sattiklarini sordum. Ustu basi hirpani durumda bir eczaci saydi durdu elindeki urunleri, sonrada "ama ben size ...polon, ...pol filan tavsiye ederim" dedi. "Tamam ver ordan, bundan desem", elinde ne kadar hormon ilaci varsa verecek hemen.

Peki bu tur ilaclari boyle kolay satmanin bir sucu yokmu ?

6. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Eczacilardan cok eczenede calisipta eczaci olmayan kisiler genellikle boyle seyleri onerenler. Gidip supplement sorarsin yok o zararli hem daha iyi daha etkili bir urun var der sana steroid verir.

7. g.cakay

g.cakay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    köfteci
    Yer:
    Edirne
    ehhh bende bir şeyler ekleyim bu kadar yazılanlardan sonra da kullanmak istiyorsan anapolon git eczaneden al kullan kardeşim bütün arkadaşlar sana gerekli açıklamayı yapmış yeter artık bu konuda burda kapansın gitsin

8. bnadal

bnadal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam herkese.

Geçen Mayıs ayında bu başlığı açmıştım. Tavsiyeleriniz sonucu streoid kullanmadım. O zaman gaza gelmiştim spora başladım günlük 15 da çalışmaktan 40 dık lık çalışmaya kadar çıktım 2 hafta içinde. Bıraktım.

Sonra Kasım ayında tekrar düzenli olarak başladım. İlk zamanlarda günde 2 saat çalışıyordum, şimdilerde 1,5 saate indirdim surrantre olmamak için. Yani Kasım 2007- Haziran 2008 arasında 8 aydır çalışıyorum. Protein dozu alıyorum. Kreatin kullanıyorum. Bikaç tane de amino asit hapı. Çok fazla asılmıyorum ama supplementlere hafta bir-iki kez. Yani her antremanda değil.

Ama 8 ay olmasına rağmen hala çok az gelişme var.

Eski aşkım tuttu, google da streoid diye aramaya başladım tekrar. Kendi açtığım başlığa düştüm yine.

8 aydır oldukça motive ettim kendimi. İlk başlarda zor gelirken sonraları gitmek için bahane arıyordum çünkü iyi hissettiriyor antremanlar. Bu sporu bu nedenle artık bırakmak istemiyorum çünkü sağlıklı hissettiyor.

Yan olumlu sonucu olmasına rağmen, istediğim olumlu sonuç hala gerçekleşmedi. O nedenle artık stroid kullanmayı düşünüyorum.

Önceki gibi herşeyi göze almış değilim. O nedenle az katkılı, ama az yan yetkili bişeyler yapmayı düşünüyorum. Ağır ilaçları biliyoruz gidip ağır bi ilaç almak istemiyorum, hafif olanlar hangileri?

9. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    8 aydır bir gelişme yok diyorsan bir sorun var demektir beslenmende. Beslenme sorununu düzeltmeden sana hiçbir şey yardımcı olmayacaktır. "Şu steroid kullanayım oh ne rahat gelişirim" i aklınızdan çıkarın. Steroid kullandınız mı, daha sert idman yapmanız, daha iyi beslenmeniz gerekir ki + ları - leri düşündüğümüzde + tarafın daha ağır basması için. Bunları gerçekleştiremeyecekseniz steroid sizin için sadece zarar olur.

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kiloyu nasıl aldığın önemli.beslenmen olmadan ilaç kullanıp kilo alırsın ve kür bitiminde aldığının hemen hepsini verirsin ki bu sende dahada kötü bir etki yapar.ardı ardına sıralanır bu kürler.beslenmem zaten iyi deme çunki iyi olsa zaten kilo alırsın.ozamanda ben neyi nezaan yiyeceğini bilmiyorsun derim.
    gözün bukadar karardıysa herhangi bir anabolizan alıp kür boyunca tuzlu su içersen sumo güreşçileri gibi kilo alabilirsin.

11. bnadal

bnadal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mümkün olduğu kadar çok yiyorum ama en fazla normal bir insansan biraz daha fazla yiyebiliyorum. Şu anda yediğimin 2 katını yesem biliyorum ki kilo alırım ama bu da mümkün değil.

Diğer başlıklardan kilo alan arkadaşların tavsiyelerinden bir günlük beslenme programı hazırladım. Bugün uygulamaya da başladım.

guardbody, eczaneye gidip herhangi bir anabolizan almam yeterli mi?

Boy 1,82 kilo 72. Yani 10 kiloluk bi açık var. Kürle bu açığı kapatmam ne kadar sürer? Bi de fiyatlar ortalama ne kadar?

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben olmaması gerken bir durumu aktardım orada sana.yani anabolizanı alıp tuzlu suyu içersen vucut aşırı su tutacak ve sende kilo aldım diye dolaşacaksın fakat ilaç bittikten sonra vucut o suyu hızla dışarı atacak ve sen kilo kaybetmeye devam edeceksin.bu psikolojik olarak çöküntü yaratacak.bu anlattıklarım işin iyi yanı.birde bu tuzdan dolayı sıcaklarla birlikte tansiyon,ritm bozuklukları vb rahatsızlıklar başgosterebilir.kilo almanın başlıca yollarından biri öğün sayısını arttırmaktır.yoksa bir öğünde öküz yesende fark etmez.vucut fazlasını nasıl olsa atıyor.sen o öküzü altıya böl:)

13. bnadal

bnadal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kasımda başladığımda Nisan a kadar düzgün bir vücudum olur diyordum. Olmadı. Kiloda da zerre oynama yok. Dediğin gibi bugünden itibaren 6 ya böldüm öğünleri. Zaten bugün yemek yemekten başka bişey yapmadım.

Ama şu yazı atlatmak lazım. Yazdan sonra gerek yok kiloya. Öbür yaza kadar da zaten artık düzgün bir vücut olur heralde. İnşallah. Umarım. Lütfen olsun Allah' ım : ))

Pazartesi eczaneye gidip 'herhangi bir anabolizan ve bir meme büyümesini engelleyici alabilir miyim' diyecem, bakkaldan da 5kg lik tuzlardan alcam ve başlayacam.

Kullandıktan sonra öbür tarafa uçarsam ve orda net bağlantısı varsa işe yarayıp yaramadığını yazarım.

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben anlatamadım sanırım.anabolizanı ve tuzu alıp kilo almak diye birşey yok.bu işin espirisi ve olmaması gereken bir olay.sağlığınla oynamış olursun.sen bir sonraki yaza kadar forumdaki bilgiler yolunda beslenme ve antrenman duzenını oturt gerısı gelir.birdahaki yazada herşeyi yaptım olmuyor dersen ozaman gerçek anlamda kür konusunda sorularına yanıt verelim.anabolizan ve tuz olayını unut...

15. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaş kafaya koymuş birkere :D
    ne yazılsa yok yok steroid tek çare diyor, kim öğrettiyse :D
    birde şaka yapıyor öbür dünyadan yazarım felan...
    onca kişi ciddiye alıp uyarmış seni ama tık yok, bu kadar millet aksini söylerken sen bunları kullanıp süperman felan mı olacağını sanıyorsun?
    amaaaan sende boşver bizi git en yakın eczaneye sor, sana seve seve yardım eder!

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    olaya mecazi yaklaşayım dedim ama yanlış anlaşılma oldu sanırım.umarım olay anlaşılmıştır.çaylak dönemlerinde benimde bu turden tecrübelerim olduğu için özellikle uzak durmanı isterim.

17. party_boy

party_boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu na kim hormon kullanmasını söyledi ki

ben kullandım ne yazık ki ve kullanmadan önceki kadar hızlı gelişemiyorum gene eskisi gibi gelişmek için ne yapabilirim

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Kasım 2008
  18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    party boy yapman gereken biraz sabır.avatara göre oldukça iyisin.daha fazlası için naturel yönden eksiklerini kapatman bence yeterli olur.platoya daha çok var bence.

19. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bu süreci bir tek kendin yaşadın sanma sakın, beni anlamıyorsunuz felan triplerine hiç girme...
    Bende bu foruma kilo alma şikayeti ve sustanon-primobolan ile ilgili soruların cevabını almak için üye olmuştum...
    Forumdan + doktorlardan + uzman sporculardan aldığım bilgiler doğrultusunda ''steroid'' kullanma isteğinden vazgeçip, sıkı bir beslenmeye girdim...
    2 ay gibi çok kısa bir sürede yaklaşık 20 kilo alarak 85kg geldim. Şuan 89 kg dayım. 1hafta yemesem içsem 85 kg'dan aşağı düşmez!
    Bir zamanlar en büyük sorunun ne diye sorsalardı ''kilo alamamak'' derdim fakat şuan bu benim için çocuk oyuncağı...
    Şimdi daha içerikli kilo alma derdim ön planda olduğundan beslenme bölümünü kısıp idman kısmını artırdım. Yani şuan aldığım kilolar çok daha kaliteli olmaya başladı...

Sağlığından ödün verme adına steroid kullanacağım ben diyorsan eğer, 2 aylık sürede 20kg'dan ençok/en az kilo al ve bu kilonu 6 ay boyunca steroid kullanmaksızın koru sonra çıkıp bir başlık aç bize, bu süreçle ilgili bilgiler içeren...Bunu başarırsan ilk tebrik eden ben olurum, yok ama aldığın kiloları 20 günde verirsen ilk gülende ben olurum!

20. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Bukadar olamaz adam için resmen herkes savaş vermiş sağlığını kaybetmesin diye....yaa soruyorum sana streoid kullandın ve şiştin diyelim kız arkadaşında seni beğendi :):) eee eline ne geçti ??? sağlık olmadan sonra kız arkadaşın seni beğense ne olacak ?? birde bunun gecesini düşünsene :):) lütfen arkadaşım güzel bir kilo aldırıcı gainer ve düzenli spor ile kilo alamaman mümkün değil...yeterki sigarayı kolayı aşırı masturbasyonu bırak!!!!

bukadar saçmalamana bukadar izin vermelerinide anlayamadım ben şahsen :) resmen senin için savaş vermişler..kendini şanslı bir insan olarak gör ve hiç bir ilacı kullanma emin ol bu arkadaşların daha bilemediği bir sürü yan etkiye sahiptir bu streoidler ;) amann hee yakarsın kendini...

al ibret al beni..2 ay önce 48 kiloydum şimdi 55 kiloyum..düzensiz hayatımı düzene soktum...spora başladım gece hayatını sigara alkol bıraktım...ve hızla düzelmeye ve metobolizmamı tanımaya devam ediyorum....

Sayfayı Paylaş