Kilo almak + Steroid

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bnadal tarafından 10 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bnadal

bnadal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.

24 yaşındayım. Forumu bir süredir takip ediyorum. Verilen tavsiyelere uyarak hafiften çalışmaya başladım. Bi dumbell seti aldım günde 5-10 dakika çalışıyorum. Akşamları da 10-15 dakika koşuyorum. Bulunduğum yer küçük, bulursam bir spon salonuna kaydolacağım (iyi hoca yoktur ama en azından aletler vardır)

Aslında sorunumun temeli zayıflık. Uzun boylu ve zayıfım. Yani solucan gibiyim :) Haliyle de bu kompleks yaratıyor. Günde 5 yumurta yemeye başladım. Toz aldım. Balık yağı da kullanıyorum.

Ama steroid leri duydum. Spor yapmaya sürekli devam edeceğim ama kısa vadede bunlar sayende biraz gelişme göstermek motive edecektir beni.

Forumun bu bölümünde de genelde sahte ilaçlar,vs. ile ilgili uyarılar var. Yani istediklerime tam ulaşamadım.

Bazı sorularım var, cevaplayabilirseniz sevinirim.

1) İğne vuramam. Hap şeklinde, eczanelerde bulabilir miyim?

2) Reçete isterler mi?

3) Fiyatları ne kadar?

4) Ne kadar sürede sonuç vermeye başlar.

5) Yazıldığı gibi sesi kalınlaştırır mı?

6) Kullanırken yapmam ve yapmamam konusunda ne tavsiye edersiniz?

Burda bazı resimlerini gördüğüm azmanlar gibi olmayı istemiyorum, onun yarısını da istemiyorum. Sadece güzel görünen bir vücut ve o vücudu ortaya çıkarmak için gereken sürede, motivasyonumu kaybetmemi sağlaması için hızlı bir destek. Sanırım steroid ler bunu verebilir. Riski var ama çok yoğun kullanmayacağım.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    1) yanlis yere baslik acmissin
    2) eve 2 dambil almakla vucut yapamazsin
    3) steroid kullanman gereksiz
    4) spor salonuna yazil guzel beslen

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.