Kilo almak istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve titwobble tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. titwobble

titwobble Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 17 yaşında 1.73 boyunda ve 55-60 kilo arası bişeyim. Kilo almak ve kas yapmak istiyorum. Evde 5er kglik dumbelllerle çalışıyorum. Kas yapıyorum tamam ama kilo alıp irileşmek istiyorum. Bi arkadaşımın 2 sene önce aynı durumda olduğunu ve protein tozu aldığını duydum. Şimdi baya iri vücutlu bi arkadaş. Ben nasıl bir yardımcı kullanarak ve nasıl beslenerek yapabileceğim en kısa süre içerisinde kilo alabilirim ? Antremanlara da devam etmeli miyim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. :)

2. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    günde 3 ögün yiyebildiğin kadar makarna/pilav ya da patates + 2 ögün 100-200 gr tavuk/ton balığı/alabiliyorsan kırmızı et vs. kahvaltıda 2 dilim ekmek 2 yumurta peynir vs. onun dısında ara ögünlerde muz /fındık/ceviz/kuru kayısı/incir vs. bence ev çalışması vs. için ve ilk etapta protein tozuna vs. gerek yok dediklerimi yaparsan sağlam kilo alırsın .. ayrıca antreamanlara da devam et..

3. titwobble

titwobble Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beslenme programını bu şekilde yapıp ayrıyeten bi de protein tozu kullansam kilo alma sürecim hızlanır mı ? Mümkün olduğunca hızlı kilo almak istiyorum çünkü.

4. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim protein tozu kilo aldırmaz. kilo alıcam diyosan gainer alman lazım.. evde çalışman ne kadar yeterli hangi programla çalışıyorsun bilmiyorum. ama bende 16 yaşındayım 4 ay önce 51 kiloydum şuan 64 kiloyum hiçte protein veya gainer kullanmadım.(ama artık aldım :) ) ama illa alıcaksan gainer al. protein alırsan paran çöpe gider.

5. titwobble

titwobble Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler kardeşim. Artık salonda çalışıcam yani evde çalışmıycam. Gainer dediğiniz şey nedir ? Bilgi verir misiniz ? Çeşitleri falan var mı ? Veya hangi marka almalıyım ? Ankara'dayım. Almam için önerebileceğiniz biyer var mı ?

6. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Grievous'un dediği çok doğru.Optimum Nutrition Sirius Mass Gainer al.Protein içeriğide yüksek.1 porsiyon 1 gr creatin içeriyor zaten günde 4-5 gram alınan bişedir creatin.Glutaminde içeriyor ve oda günde 4-5 gram alınır.Kesinlikle işine yarayacaktır arkadaşlarımada tavsiye ettim hepsi memnun kaldı aynı ben gibi.Evde yapmak yerine bi spor salonuna üye olursan daha çok keyif ve verim alırsın bu spordan.

7. titwobble

titwobble Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler numlock. Ne zamanları ne kadar miktarda nasıl kullanmalıyım bunu ? Ne kadar süre götürür beni ? Fiyatı malum. =)

8. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben hardline pro gainer aldım 110 tl ye. karıştırıcı falanda var yanında. antremandan 40 dk öncesi ve hemen sonrası 100er gram alıcam. arkasında kullanım şekli çok fazla ona uyarsam 2 haftaya biter :D kardeşim sanada serious mass veya pro gainer öneririm... isimlerini google acmaya sor ayrıntılı bilgi alırsın =) veya bu forumdada bulabilirsin :) ama beslenmeni düzene sokman lazım yulaf ezmesi (marketlerde var) lor peyniri (bimde veya marketlerde var :) ) tavuk göğsü (marketlerde, et satan yerlerde var) pilav makarna patates bunları her gün ye. ben sadece bunlarla 13 kilo aldım :) ama son 1 ay fazla bi kilo artışım olmadığı için ek besin almaya karar verdim. fast foodu da hayatından çıkar yoksa göbek çıkar :)

9. titwobble

titwobble Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler. 2 haftada bitecek ve tekrar mı alıcam :D ne kadar süre devam ettirmeliyim bunu ?

10. kibarmilitan

kibarmilitan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşım biraz zamanını ayırıp forumu araştırsan sorduğun soruların hepsinin cevabı var.Bu kadar hazır cevapcı olmayın lütfen!

11. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : Kilo almak

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş