Kilo almak istiyorum dostlar. Gainer işe yarar mı? Yaş 18 boy 1.83 kilo 70

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fie tarafından 28 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fie

fie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 184 cm boy, 70 kg ve 18 yaşındayım. Kilo almam lazım uzun zamandır istiyorum fakat düzenli bişeyler yapmadığım için başaramadım. Öss ye hazırlandığım için pek düzenim yok zaten. Bi arkadaşım protein tozu al dedi. Fakat bu konuda hiçbir bilgim olmadığı için sizlere sormaya karar verdim. Kilo almam için ne kullanmam gerekir. En etkili kilo aldırıcı nedir. Fiyatıyla beraber yazarsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler. Zayıflık kötü dostlarrrr.

2. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bahsettiğin ürünler sporcular tarafından kullanılır.Antreman yapmadan kullanman saçma olur.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

Kilo aldırıcıyı spor yapmayan kişilerde kullanabilir,çevremde çok kişi bu sayede kilo almayı başardı,lütfen yanlış yönlendirme yapmayın!

arsonist ve fie bunu beğendi.
  4. fie

fie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz daha geniş çaplı bilgilendirirseniz sevinirim. Evde dumbell takımım var onlarla çalışabilirim. Zaten futbol oynuyorum bir kulüpte. Kilo almak istiyorum. Çok korkuyorum hiç alamayacağım diye. Giydiğim kıyafetlerin yakışmaması, dalga konusu olması vs...

Sayfayı Paylaş