Kilo Almak istiyorum Ben buyum ve neler yapmalıyım .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cursing tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cursing

Cursing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Yaş 18 ( bitmek üzere )

Kilo 55

Boy 1.80

Sorunum ise zayıflık . Gögüslerimdeki kemikler gözüküyor . Denize gittiğimde utanıyorum tişörtümü çıkarmaya , kollarımda zayıf .

Düzenli beslenme gibi birşeyim yok . Sabah kahvaltısı yapmam öğlen yerim akşam ve yatarken çok yer yatarım .

Galiba ilk sorunum yemek yemem gerekiyor . Çok yemek yesem kilo alırım ama onu nasıl yapacağım . Yemek yemek için ne yapmam gerekiyor .

Vucudum düm düz belimle omuzlar aynı gibi .

Sormak istediklerim

Spor salonuna yazılmalımıyım ? Boks mu - Body mi ?

Body'ye gidersem kilo alabilirmiyim ve kilo almak için ilaç falan kullanmam gerekecekmi ?

Gerçekten kilo almak istiyorum artık her an aklımda hep bunun peşindeyim , lütfen bir yol gösterin birşeyler söyleyin .

ayrıca inşaat gibi ağır bir işte çalışıyorum . Her akşam spora gitmek yorucu olacak ve dahada kilo kaybına neden olurmu ?

Teşekkürler cvaplarınızı dört gözle bekliyorum .

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Spor yaparak kilo alamazsın,yemek yiyerek kilo alırsın.İlaç kullanman gerekmez.
    Her akşam spora gitmeyeceksin zaten,haftada 3-4 defa gidersin.
    Kilo almak için tek yapman gereken şey yemek.Çok ye,sürekli ye,gördüğün herşeyi ye,miden ağzında dolaş.Başka da yolu yok bu işin.

3. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Forumda dolaşarak çok bilgi edinebilirsin. Bende 61 idim başladığımda şimdi 70 oldum. Unutma bu işin %30 u antremansa %40 ı beslenmeden geçer. Gerekli kaloriyi yakarak ve alarak , zamanında protein alarak 5-6 ayda 70 kilo olursun vücudu toparlarsın yani.

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yalın 18 bence tam yaşı,git vir spor salonuna,sana düzenli program vereceklerdir.başla sporuna,3-5 ay içersinde sende kendindeki farkı göreceksinidr.

1-Bahsetttiğin İLAÇ diye tabir ettiğin şeyler öncelikle ilaç değil,BESİN TAKVİYELERİDİR.onlara 6 ay veya 12 ayı geride bırakıpta baktın halen kilo almakta zorluk çekiyorsun o zaman kullanabilirsin.

Normalde spora başladıktan 3-4 ay sonra başlayabilriisn ama sen sağlam yerek kilo almayı başarabilrsin...

öncelikle salona yazıl,düzenli sporuna başla gerisini buradan konuşalım.

Son oalrak bence ilk önce body sonra boks olmalı.

koaly gelsin.

Sayfayı Paylaş