Kilo Almak Için Yapilmasi Gerekenler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Tazz tarafından 12 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tazz

Tazz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Ben Sitenize Yeni Üye Oldum Ve Gayet Güzel Bir Paylaşım Yeri Hazırlamışsınız Bunu İçin Çok Teşekkür Ederim...

Şimdi Forumu Dolaştım Ve Okuduğum Baya Şey Oldu Ama Açıkçası Tam Olarak İstediğim Şeyleri Bulamadım.Aslında Benim Derdim Kilo Almak...

1.80 Boyundayım Ve 52 Kiloyum :neutral: Bu Gerçekten Çok Üzücü Bir Durum....

Şimdi Çok Klasik Bir Soru Olacak Ama Kilo Almam İçin Neler Yapmalıyım.Aslında Şöyle Acıklayım Aranızda Uzman Veya Deneyimli Arkadaşlar Var Şimdi Şöyle Bir Yardımda Bulunsanız Yani Bir Tablo Çıkarsak Neler Yemeliyim Nasıl Beslenmeliyim Hızlı Kilo Almak İçin Neler Yapmalıyım....

Not:Vucudumu Geliştirmek İçin Değil Tamamen Klio Almak İçin

Yardımlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar

Teşekkürler

2. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Forumu tekrardan bir kere daha dolaşmalısın..
    neden dersen:
    Burası bir spor forumu....Yani madem spor yapmayacaksın bizim sana faydamız olamaz çünkü biz doktor değiliz..
    Ve sorduğun soru bu forumda defalarca işlenmiş bir konu kimse sana cevap veremez forumu daha dikkatli oku eğer soracağın sporla ilgili olursa işte o zaman yardımcı olabiliriz.Kilo almanın bir çaresini bilsek bunu pazarlar zengin olurduk herhalde...bizim yapacağımız sadece tecrübelerimizi konuşturmak..ama spor yapmayan adama da nasıl kilo aldıralım???Yani akıllı mantıklı bir soru ile gelin kardeşim...

3. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    once suan hergün aldiin kalori miktarını hesapla,bunu netten indirebileceein bir kalori cetveli yardimiyla hesaplayapabilirsin,sanirim sitede var..mesela sen günde 2000 toplam kalori aliosun veya daha az herneyse,bu 2000 cal.i yavas yavas arttirmalisin..2000----2400----2800-----3200,,gibi...bu 3200 caloriyi ne sekilde alacain sana bagli ama alman gereken miktar bu olmali,ornegin her 1 gr protein 4 cal. 1 gr yag da 9 cal verir vucuda..eger kaliteli bisekilde kilo almak istiosan yediklerininde kaliteli olmasi gerekir ,protein ve karb.hdrat bakimindan yuksek,ama nesekilde aldiim onemli diil diosan alman gereken caloriyi her besinden alabilirisin o sana kalmis

not:verdiim kalori miktarlari ornektir.gerceini senin hesaplaman gerekir

4. dr-zax

dr-zax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muz ye bol bol.Banada tavsiye ettiler şimdi maymun gibi muz yiyorum.Bakalım sonucunu alacakmıyım. :)

5. cello

cello Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    kahramanmaras
    kol bacaklarda kas

Arkadaslar siteye yeni üye oldun ve hepinize iyi calısmalar ve acıklamalarınız icin simdiden tesekkurler......32 yasında 1.74 boy ve 67 kg.Benim problemim kollarımın daha dogrusu bel yukarısı cok zayıf.Kollarım cok ince omuz desen yok bilek desen nerde..Bir saat alıyorum en kısa konumuna getiriyorum kordonunu anca oluyor..benim problemim kilodan cok kas yapmak belden yukarı.Bulundugum yerde spor salonu yok,antramanları anca evde yapabilirim.Zaten kendime iki tane agırlık yaptım 8 kg lık.1,5 yıl önce amino asit kullanmıstım baya ise yaradı su andada ara sıra asırı dercede halsiz oldugum zaman (hardlıne nutrıtıon) kompleks karbonhidrat kullanıyorum..BEN gunde iki paket sigara iciyorum ve fazla yemekte yiyemiyorum. Calısma teknikleri ve yemek duzeni hakkında bilgi veririseniz sevinirim...Elimdeki imkanlar kısıtlı yani spor salonu hic yok burda yanlız elimdeki iki adet agırlık.Yardımlarınız icin tesekkurler............ :)

6. mert061994

mert061994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben yeni uye oldum lutfen bana vucudum gelisimesi icin ne yapmaliyimm yardimmmmmmmiiiiiiiiiiiiii

7. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Yeni başlayanlar forumundaki sabit başlıkları okuyabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş