Kilo almak için ve düzenli beslenmek...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve azyeb tarafından 9 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. azyeb

azyeb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese saygılar .. Sorularımı fazla açmayarak özet bir şekilde sizlere sormak istiyorum..Bu spora yeni başladım 1 hafta oldu işte hamlığımı daha yeni attım diyebilirim ..Kilo 60 Boy : 1.85 Ama vucut tipim basketc igibi omuzlarım genis ama et olmadığından zayıf gösteriyorum yani 70 kilo biriyle hemen hemen aynı gibiyim..Bana beslenme programı yazdı hocam gunluk 5 bin kalori ama dişimi sıksam uyamam ona çünkü ögrenciyim ve ailemle kalmıyorum sadece akşam yemeğinde evdeyim oda bir iki tabak..Amacım kilo almak ama kas olarak yani yağ var vucudumda ama fazla değil..Önceden kilo aldırıcı toz kullanmıştım ama pek yararı olmadı spor yapmadıgın ıcın ama bu oncedendi..Simdi almayı dusunuyorum günde 5 bin kaloriyi karsılayabilecek az da olsa ..Ayrıyetten bemiks kullanıyorum gunde2 tane tok karnı bunu yararı olur mu bodyde?Ve testestoron ıgnesı olmayı dusunuyorum bana zararlarını anlatmayın bılıyorum çok doktor tanıdığım var ama olursa bana olucak..Bu igneyi ismini vermeyim pri.. nerede vurdurabilirim yani salonda belki izin vermezler hocam falan ama ben kesin yaptıracagım cunku beslenmem iyi degil ...İgneyi vurdursam yararı olurmu yani olucakda gelişebilirmiyim.. Sımdılık sorularım bunlar yardımcı olursanız cok mınnettar olurum arkadaslarım tesekkurlerımı sunuyorum../ aklıma bir soru daha geldi .. benim midem pistir yani çiğ yumurta içebiliyorum istedigim kadar bunu spordan once veya sonra ıcsem yararı olurmu ?

Son düzenleme: 9 Ekim 2012
  2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Pribolan olacaksin sanirim , yazının başını okudum ama devamında hüsrana uğradım bir spor geçmişin yok spor yapmıyorsun testesteron iğnesi olacaksın peki bunların yan etkileri hakkında bilgin var mı ? bence yok , bunların yan etkileri çeşitlerine kadar ölüme bile yol açabiliyor , genç yaşta sağlığından mı olmak istiyorsun bilinçsizce bir haraket edip kilo alabileceğini zannetme öyle olsaydı herkez testo vurdurur 1 ayda 20 kilo kas yapardı yok öyle bir dünya .

Kolay gelsin .

flamel bunu beğendi.
  3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Gunluk 5k kalori mi? Testo mu ?

Bence siz yeni once beslenme, yeni baslayanlar bolumu , steroidler bolumlerini a dan z ye bir okuyun.

4. azyeb

azyeb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslarım sporu yapmadım dedıysemde 3*4 yıldır bılgım var bu konularda ve 3*4 tane salon sahıbı tanıdıklarım var okudum merak etmeyin sadece sizlerden bilgi almak istedim kötümü ettim

5. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    5k biraz yüksek gibi. Bayağı yağlanırsın bence.

"beslenmem iyi degil ...İgneyi vurdursam yararı olurmu" üzerine bir şey söylememe gerek var mı ?

çiğ yumurtayı tavsiye etmem. Senin tölare etmenle alakalı değil. Salmonella.

6. ucgenbody

ucgenbody Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    çiğ yumurta sağlık açısından çok zararlı. çok fazla mikrobu var. haşlayarak yemeni tavsiye ederim.

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çiğ yumurta zararlıdır salmonella tehlikesi vardır gıda zehirlenmesiyle sonuçlanabilir.
    beslenme düzeni çok kötü ise steroid yada ek besinler işe yaramaz
    önce beslenmeni düzenlemen gerekir sonra sporda belli bir seviyeye gelip ve tehlikeleride göze alıyorsanız steroid kullanırsınız

Son düzenleme: 13 Ekim 2012
  8. azyeb

azyeb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur edıyorum herkese bır sey daha soracagım suan kılom 59 boy 1.85 yaza kadar duzenlı beslenıcem yanı elımden geldıgı kadarıyla..ve mayıs hazırana kadar bodye devam edıcegım hıc bırakmıyacagım ve tozda kullanıacagım tahmınen mınumum kac kılo olurum *

9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Sayın azyeb toz derken neyi kast ettiniz ?

Eğer anladığım kadarı ile protein veya karbo tozu alacaksanız gerek yok o parayla beslenmenizi daha düzgün yapsanız yeter çünki spor geçmişiniz yok .

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kaç kilo olursun o bilinmez maalesef birde çok toz diyorsunuz ama defalarca yazıldı mucize ürünler değil beslenme çok dikkat et sen düzenli devam ettiğin sürece sonuç alırsın ama ne kadar alırsın belli olmaz iyi sporlar

11. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    düzenli beslenemiyosan kusura bakma ama kilo da alamazsın kasta yapamazsın.Sporu hayatına göre ayarlamıycaksın,hayatını spora göre ayarlıycaksın bunun için uygun zamanda değilsen zararlı yolları düşünüp kendinede yazık etmiyceksin yani.

Sayfayı Paylaş