Kilo almak için Tavsiyeniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turks00 tarafından 8 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. turks00

turks00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    18 yaşım 1.78 boyum 63 kiloyum metobolizmam çok hızlı çalışıyor mesela 80 kilo arkadaşımla akşama kadar aynı şeyleri yiyoruz fakat kilom sabit üstelik patates kızartması,haftada 1 kez kırmızı et 2-3 kez tavuk eti(en sevdiğim yiyecekdir et çok tüketirim değişen birşey yok,yumurta(evdeyken kahvaltıda 2-3 haşlanmış yumurta yerim) okulda yiyebileceğim 3-4 şey var patates kızartması,pide,nugget ekmek pek çorba içmem sevmiyorumda en çok et yerim ve yağlı yiyecekleri çok tüketirim gel gelelim kiloya kilo sabit boy 1.74 kende 62-63 kiloydum 1.78 oldu hala 63 kiloyum üstelik okuyorum eve ayda 1 geliyorum kilom 60 düştü 3 kilo daha verdim gerçi evde 62 kilo oldum ama hiçbir zaman 60 altınada düşmedim 65 üstünede çıkmadım amacım 66-68 kilo olmak fazla kiloyuda sevmiyorum fakat okadar yağlı yiyecek yesemde kilo alamıyorum metabolizmam çok hızlı bende supplement kullanmaya karar verdim günde 1 saat spor yapıyorum enaz 1-2km yürüyorum yağ olmaz yani sizce ne kullanmalıyım kesin işe yarıyacak birşey lazım ama çok yağ olsun istemiyorum dengeli olsun isim olarak veya link olarak verirseniz iyi olur protein karbonhidrat ağırlı demek yerine ürün adını yada linkini yazarsanız iyi olur hepinize şimdiden teşekkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08.02.12 00:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07.02.12 23:50 ----------

bu arada çok su tüketiyorum evdede neler yemeliyim sizce makarna et patates kızartması çok tüketiyorum supplement olarakda https://www.supplementler.com/shop/Kilo-Aldiricilar/ALL-STARS-Gain-Plex-1500-Gr.html bunu alayımmı ama kesin işe yarayacak birşeyler lazım tavsiyelerinizi bekliyorum

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    sigara içiyosan sigarayı bırak fazla masturbasyon yapma öğün sayısını artır tavisyem hazır pizza mantı meyve birde yemek yerken ekmeği cok tuket
    seker içeren yiyecekler ye tavsiyem cok meyve suyu iç hamur işi ye
    ama sigara ve maturbasyon olayına cok girdiysen zayıflarsın;)
    )

3. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Gülmekten yarıldım ya dediklerin kilo verdirse Ülkemde şişman insan kalmaz :)

4. turks00

turks00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben zaten kilo vermek istemiyorumki amacım 5 kilo almak :) gülmek yerine okuyup yorum atsaydın keşke

5. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle herkes iyi beslen , iyi uyu , düzgün spor yap diyecek ama ben hepsinin yanı sıra + olarak en önemli etkeni söyleyeceğim bu bir prensiptir aslında tavsiyem şudur "aldırma" inan aldırmayınca kilo almaya baslıyosun , ülkemizde birçok insanın psikolojik olarak kilo alamadıgını bılıyormuydun ? Bence bilmiyordun kendini ruhsal olarak sakın zorlama kilo alırsın inan benim durumum senden daha kötüydü hem kilonun düşük olmasının pek bı zararı yok aynaya bakınca kendını iyi hissediyorsan kilo almana gerek yoktur bence.
    Aslında bunu herkese söylüyorum forum üyeleri dikkat etmiştir kimsenin durumu benim kadar kötü değildir burada 1.91 boyunda dev adamın 57 kiloda olması içler acısıydı , senden daha kötü bir şekilde şizofreniye bağlamıştım ben olayı :) şuan umursamıyorum yiyiyorum içiyorum sporumu yapıyorum dinlenıyorum kiloma bakmıyorum bile aynaya baktıgımda kendimi iyi hissediyorum 3 ay içinde 10cm gelisim alabılıyorum kendıme güvendikten sonra tartının üzerine büyük bir özgüvenle çıkıyorum karşıma 76.5 kilo yazısı çıkıyor .Bu işler böyle kardeşim psikoloji , psikoloji , psikoloji...

6. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    sporu düzgün yapmadan gainer veya protein tozu kullanımı verimli olmaz...
    öncelikle bir doktora git metabolizma hızını ölçtür , tahlil yaptır bir dengesizlik yoksa az besleniyorsun demektir...
    ayrıca vücuduna zararlı olan yağlı besinleri tüketme bunun yerine komplex kabonhidrat ile protein tüket eğer sağlıklı kilo almak istiyorsan...

7. turks00

turks00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    başka tavsiyeleri olanlar varmı

Sayfayı Paylaş