Kilo almak için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve batuhandengiz tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batuhandengiz

batuhandengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkese merhaba. Foruma yeni üye oldum. Bir kaç sorum olucak;
    Benim boyum 186-187 cm arası. 18 yaşındayım 5 dk önce tartıldım 63 kiloymuşum(fazlasıyla zayıfım :)) . Bizim evde birkaç alet var. 2 gün çalışıp 1 gün ara veriyorum. İlk önce 10 dakika ısınma hareketleri yapıyorum 15 dakika kürek çekiyorum daha sonra ağırlık sehpası var ismini tam bilmiyorum yukardan aşşağı çekiliyor 30 tane ondan çekiyorum daha dambılla kol kası ve omuz kası çalışıyorum (10 dakika kadar) en son bir daha yukardan aşşağı ağırlık çekiyorum(bazen ters oturup) 30 defa. Dambıllar 6kg yukardan çektiğim 16 kg. Bu böyle 5 ay boyunca devam etti. Kas kütlesi arttı eskiye göre ama kilo sabit. Çalışma yapmasam dahamı iyi olucak bilemiyorum. Geçen sene 56 kiloydum gerçekten çok komik gözüküyordu. Neyseki azcık toparladım. Bundan sonra ne yapmalıyım ?
    Not : Amacım kiloyu yağ olarak almamak. Bulk tozu, balık yağı ve bazı ilaçlar kullandım ne kadar uğraşsamda 1 senede 6-7 kilo aldım.

2. RoCCo2407

RoCCo2407 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    git güzel bir salona yazıl hocayla birlkte daha düzenli programlı çalışırsın ya da forumu çok okuyup evdekilerle daha güzel bi çalışma sistemi ve beslenme programı çıkar

3. batuhandengiz

batuhandengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Salona gitme şansım yok üniversite sınavına hazırlanıyorum. Bu sene olmassa diğer seneye hazırlanıcam. Spor ' uda akşam boşken yapıyorum. O zaman spor yerine forum'u didik didik aradıktan sonra spora başlasam daha iyi olucak. Yorumunuz için teşekkürler.

4. RoCCo2407

RoCCo2407 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    forumda ihtiyacın olan herşey mevcut üşenmez okursan sonuç alırsın kesinlikle,rica ederim..sağlıklı sporlar..

5. batuhandengiz

batuhandengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler. Sizede sağlıklı sporlar.

Sayfayı Paylaş