Kilo almak için MegaMass4000 ve All Stars Triplex

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve razor90 tarafından 19 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. razor90

razor90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım .. 3 aydır body'e gidiorm.. kilo sorunum var 1.85 boy 70 kiloyum ... maddi imkanlarım şu an için müsayit ancak bu konularda yeni oldugum için sizlere danışmak istedim ... herkes megamass birlikte bi kombinasyon oluşturulması gerektigini düşünüor sizce megamass 4000 ile All Stars Triplex Zell Maximizer (1000 gr) kombinasyonu uyumlu ve kilo almama faydalı olurmu?? yada sizlerin kilo alma konusunda daha iyi ve hızlı kombinasyon önerileriniz varmı ?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. atahan4488

atahan4488 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence hiç şimdilik supplement kullanma, sonuçta erken biraz 2 veya 3 ay sonra olabilir. eğer kullanacak olursan ve ayda 500 ytl ve üzeri bir supplement harcaması yapabileceksen triplex kullan fakat verim/fiyat oranına bakacak olursan bence değmez derim.. megamass vb gainerları şahsen gereksiz buluyorum.. sonuçta karbon hidrat bulmak kolay.. sana tavsiyem eğer illaki kullanacağım diyorsan: güzel bir whey proteini (tavsiye edebileceğim ve glutamin değeri yüksek olan bir tane var fakat reklam olabilir diye yazamayacağım) bide creatin monohydrate... fakat 6 haftalık creatin kullanımından sonra yaklaşık 2 hafta ara ver

3. razor90

razor90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    atahan abi öncelikle yardımın için teşekkür ederim .. yalnız ben bu yazdıklarımı body hocamlada konuştum kendisi bnların bnm için gerçekten verimli bir seçim olacağını söylemişti.. Şimdi dediklerinize tabiki saygı duyuyorum bide bunları kendisine danışıp öyle karar veriyim.tekrar teşekkürler

Sayfayı Paylaş