kilo almak için diyetisyen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mirposs tarafından 4 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sa arkadaslar yasim 16 kasimin 19 unda 17 ye giricem.boyum 170-171 kilom 52 kilo almak icin diyetisyene gitmek istiyorum sorularim var ama
    kilo almak icin diyetisyene giden varmi acaba forumda ve sonuc ne oldu kas olarak kilo almak istiyorum cunku diyetisyene gidipde yag olarak kilo almak istemiyorum boylemi oluyor yoksa ?
    Tek korkum gidipde yağ olarak kilo almak
    birde gerek varmi sizce ?
    Gidenler anlatabilirmi veya bilgisi olanlar

2. Burakyzn

Burakyzn Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    52 kiloykan yağlancam diye korkma zaten diyetisyende bu işin uzmanı sağlıklı bi sekilde kilo aldırtıcak tabi listeye uyabilirsen baya zor oluyo :D

mirposs bunu beğendi.
  3. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bir şey sormak istiyorum diyetisyenin verdiği listeye uyup kilo alamayan varmı?

mirposs bunu beğendi.
  4. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Ben gittim, verdigi seylerden fazlasini yiyordum. Alamadim. Sadece kahvaltim zayifti. Bir gun yeter dedim. Normal yedigimden de fazla yedim, kilo aldim. Basit, yakiyorsan daha fazla ye.

mirposs bunu beğendi.
  5. özgür2529

özgür2529 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Sizin bu kurdugunuz duz mantigin sonucu dirty bulking olur sadece ve yeterli istese de yiyemeyenler diyetisyene gidiyor. Buna ek olarak kan tahlillerine gore duzenlenerek ve belli bir test asamasindan geciyor , bu yemek isi sizin kurdugunuz kadar duz mantik bir olay degil :) Son olarak kilo alimi sadece bir listeyle olabilecek seyler degil bircok parametreye bagli bunlari da bilmek lazim , daha dogrusu gittiginiz diyetisyenin kaliteli olmasi lazim ki bunlara gelisiguzel olmadan dikkat etsin .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

mirposs bunu beğendi.
  6. özgür2529

özgür2529 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Sorunuza da cevap olarak diyetisyenin isi saglikli olarak kilo aldirmak. bu nedenle kilo alimi uzun bir surec olacagindan yaglanma olmadan ve spor esliginde yapilirsa kas kutlenizi arttirarak ilerleyebilirsiniz .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

mirposs bunu beğendi.
  7. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Zaten duz mantik yazdim. Kendi izledigim yontemde seker vs yoktu. Zayifligimin sebebi de metabolizmaydi sadece. Duz mantik, gereken seylerden fazla yedim iste

mirposs bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş