Kilo Almak İçin bol kalorili yiyecekler ?

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve mert0vic tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mert0vic

mert0vic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 15 yaşındayım boyum 171 kilom ise 49 ben 5-6 kilo daha almak istiyorum lakin alamıyorum.Çok yediğim söylenemez normal yiyorum az da denemez.
    Protein shake falan diyorlar o nedir acaba.
    Yarın alışveriş yapmaya gidicem neler çok kalorilidir kilo almama yardımcı olur ona göre alıcam .
    Yulaf falan diyorlar da o yulaf satılıyormu heryerde nasıl birşey

2. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    Bol kalorili yiyecek olarak muz, şeftali alabilirsin. Bol bol makarna mercimek bulgur pilavı (yani lifli karbonhidratlar) tüketmelisin. Mesala mercimeğin 100gr ımında 72 gr karbonhidrat ve 24 gr bitkisel protein var. Tabi bu arada hayvansal proteinini de eksik etmemen lazım.

3. fbyutubu

fbyutubu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    umut arkadaş şeftali hiç kalorili olur mu yahu hadi muz tamam çok yersen yaparda şeftali o kadar etmez ayrıca makarna pilav evet çok yersen kalori yapar fakat mertoviç sen çabuk kilo almak istiyorsan bence mcdonals veya burger kinge gitmelisin:)))

4. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    tamam mcdonalds ve burger a gitsinde o zaman yağ olarak kilo alıcak ve bunu isteyeceğini pek sanmıyorum. mertovic sen karbonhidratından ve proteininden şaşma sebzenide eksik etme gerekli yağlarını al fındık yağı zeytinyağı gibi. kilo alma azimli olduktan sonra zor bir iş değil. Bende 48 den 59 a yükseldim her ne kadar 2,5 kg si yağ olsada :D ama veriyorum o yağları..

5. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Süpermarketlerde Eti Lialif Yulaf Ezmesi var, ben bunu öğün aralarında cicibebe ile karıştırıp yerdim eskiden kilo almak için, baya bi faydasını gördüm. günde bir paket 190 g cicibebe 100 gramda yulaf bitirirdim.

6. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    cicibebe güzelde bende alsammı diye düşünmüştüm baktım 100 grımında 14 gr yağ var o yüzden bana çok geldi. En iyisi nestle nesfit bence hem şekeri az hem tadı güzel hem de besleyici

7. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    kilo almak istiyorsan ve kas yapmak istiorsan gunde 2 3 yumurta hasla veya pişir farketmez fındık ye bol bol su iç en az 2 litre su ic kaslara faydası cok ve sabah öle aksam 1rer bardak süt iç

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:56 ----------

ben bu sekilde 5 kilo aldm halada kilo alıyorum

8. fucxi15

fucxi15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Haraket etmeee ye oturrr yat (.

9. Pacco

Pacco Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mertovic kardeşim öncelikli olarak sana forumu acilen bi gez gör derim çünkü yanlış yerlerde soruna cevap arıyosun, burası yemek tarifleri bölümü!duhSen kilo alma problemi çekiyosun benim anladığım kadarıyla.Bu problemle ilgili bir çok yazı var forumda.thums:

Sayfayı Paylaş