Kilo almadan ne kadar gelişirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BigMen tarafından 22 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar...

Hayatımda birçok aktiviteye katıldım. (Gitar Çalmak,Kaykay,Yüzme,Fotoğrafçılık vs.)
    Fakat hiçbirinde kalıcı olmadım ve hepsinide 1 ay içerisinde bıraktım.
    Sonunda karşıma zevk aldığım,yaparken hiç sıkılmadığım ve yorulmadığım bir hobi çıktı fakat ondada önüme bir taş kondu.
    Maalesef kilo alamıyorum arkadaşlar ve kilo almadan sanırım bu sporda gelişilmiyor.

Hergün mutlaka makarnamı ekmeğimi yiyorum önceden 1 tabak yiyorsam şimdi 3 tabak yiyorum ama spora yazıldığımdan beri 60-61 arası gidip gidip geliyorum :(
    Karbonhidrat tozu almak istemiyorum doğal yollardan kilo almak istiyorum. Zaten karbonhidrat tozlarıda aman aman bir kilo aldırmıyor 3-4 kilo aldırıyor benim istediğim kiloya gelmem için 500-600 lirayı gözden çıkarmam gerek.

Kilo almadan en fazla ne kadar gelişirim arkadaşlar?
    Boy: 182
    Kilo: 60

Amacım dev gibi olmak değil tam istediğim vücut bu adam gibi: https://www.instagram.com/nick__bateman/

Dediğim gibi arkadaşlar sizce bu kiloda en fazla ne kadar gelişirim? Bu adam gibi olurmuyum?
    Kollarım şu anda 31 cm bu kiloda en fazla ne kadar daha büyür?

Birde kesin yine yanlış kurallara uymayan bir konu açtım adminlerden ricam konuyu cevap alana kadar bir müddet kilitlememeleri :)
    Şimdiden teşekkürler.

2. Harunbzkrt

Harunbzkrt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kilo almamak demek kas kazanmamak demek he yağ azalır kas artarsa iş değişir ama yağ sabit olup kas kazanmak için kilo almalısın

elite35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş